UD

Młoda mamo, zadbaj o siebie dzięki odpowiedniej suplementacji

Młoda mamo, zadbaj o siebie dzięki odpowiedniej suplementacji
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Wydanie na świat dziecka to ogromne przeżycie dla całej rodziny, ale również obciążenie dla organizmu młodej mamy. Po wyczerpującym porodzie wchodzi ona w nową rolę – musi karmić swoją pociechę, być na każde jej zawołanie i troszczyć się o nią. Ona sama jednak również wymaga troski! Młoda mamo – zadbaj o siebie, wykorzystując nowoczesne, wysokiej jakości suplementy, które pozytywnie wpłyną na różne sfery Twojego życia i zdrowia! 

Suplementy korzystne dla gospodarki hormonalnej

Okres ciąży to dziewięć miesięcy, podczas których organizm ciężarnej skupia się przede wszystkim na tym, by wydać na świat zdrowe dziecko. Niestety, odbywa się to kosztem zdrowia mamy. Jej gospodarka hormonalna po porodzie może być rozchwiana. Wpływa to między innymi na jakość jej snu, pogarsza stan włosów, powoduje niedobory witamin i minerałów, a także obniża libido. Aby szybciej dojść do formy, warto po laktacji zastosować odpowiednią suplementację o której więcej znajdziecie na https://pl.labone.store/kategoria/hormony-i-libido. Składniki zawarte w prezentowanych preparatach pomagają przywrócić do normy układ hormonalny, którego prawidłowe funkcjonowanie jest gwarantem lepszego samopoczucia. Wpływa również na poprawę wyglądu, wspomaga funkcje rozrodcze, a także wzmacnia libido – dzięki czemu kobieta po porodzie znów odzyska apetyt na seks, tak ważny w codziennym życiu!

Preparaty wspierające regenerację, sen i relaks

Czego najbardziej brakuje większości młodych mam? Oczywiście snu! Jest on niezbędny, aby mogło dojść do regeneracji komórek organizmu. Świeżo upieczone matki potrzebują go, aby mieć energię i siły do opiekowania się maluchem, ale również po to, by czuć się dobrze i szybciej odzyskać formę po wyczerpującym porodzie i połogu. Odpowiednio dobrane suplementy, takie jak te dostępne na https://pl.labone.store/kategoria/sen-i-relaks pomogą w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. Umożliwią zapadnięcie w głębszy, regenerujący sen. Stosując je, można wykorzystać dobrze momenty, w których maluch również śpi, by wypocząć. 

Dlaczego warto suplementować się po urodzeniu dziecka?

W czasie ciąży organizm kobiety jest stale eksploatowany, co niestety odbija się na jej zdrowiu po urodzeniu dziecka. Dlatego po zakończeniu karmienia piersią warto zacząć dbać o siebie, suplementując swoją dietę. W czasie ciąży oraz laktacji niewskazane jest stosowanie większości leków czy preparatów wspomagających. Należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku chęci zastosowania któregoś z nich, aby upewnić się co do jego bezpieczeństwa dla karmionego piersią niemowlaka. Młoda mama powinna po okresie laktacji zadbać o siebie w sposób szczególny – o swoją gospodarkę hormonalną, wygląd, samopoczucie i relaks. Gdy dziecko rośnie, potrzebować będzie jeszcze więcej energii i zaangażowania z jej strony! 

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Artykuł sponsorowany

864 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent