Miśki na Dzień Dziecka

Miśki-na-Dzień-Dziecka
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

– Teraz trzeba będzie przenieść młodzież do większej sali, bo w tej zabawki się nie zmieszczą – żartowały sobie pielęgniarki. Miśki dostało dziesięcioro dzieci w wieku 3,5-14 lat. Jeden, starszy, bo 18-letni chłopiec otrzymał zestaw do pisania.

 

Misie dają radość

Upominki przywiózł i wręczył dzieciakom Maurycy Seweryn, wiceburmistrz dzielnicy Ochota. – Dziś to ja mam Dzień Dziecka, bo trudno wyobrazić sobie coś piękniejszego od widoku szczęśliwych dzieci – mówił wzruszony i zapowiedział swoje kolejne spotkania z podopiecznymi szpitala. – Tak sympatycznych wizyt jak dzisiejsza nie mamy często, tym bardziej dziękujemy i zapraszamy ponownie – mówił Kazimierz Suwalski, dyrektor ds. Medycznych w szpitalu.

Równie wiele radości z prezentów okazywali podopieczni Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dziecięcej „Szansa”. Paczki, razem z wiceburmistrzem Maurycym Sewerynem wręczał misiek. Dzieciaki, w wieku 1,5 – 15 lat, przygotowały występ artystyczne i piękne prace plastyczne dla wiceburmistrza.

Polecamy również  Szpital Pluszowego Misia oraz Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent