Miśki na Dzień Dziecka

Uśmiechy, łzy radości i podziękowania – młodzi pacjenci z oddziału neurologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a z okazji Dnia Dziecka dostały ogromne pluszowe miśki. Do podopiecznych Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dziecięcej „Szansa” trafiło 20 paczek ze słodyczami.

– Teraz trzeba będzie przenieść młodzież do większej sali, bo w tej zabawki się nie zmieszczą – żartowały sobie pielęgniarki. Miśki dostało dziesięcioro dzieci w wieku 3,5-14 lat. Jeden, starszy, bo 18-letni chłopiec otrzymał zestaw do pisania.

 

Misie dają radość

Upominki przywiózł i wręczył dzieciakom Maurycy Seweryn, wiceburmistrz dzielnicy Ochota. – Dziś to ja mam Dzień Dziecka, bo trudno wyobrazić sobie coś piękniejszego od widoku szczęśliwych dzieci – mówił wzruszony i zapowiedział swoje kolejne spotkania z podopiecznymi szpitala. – Tak sympatycznych wizyt jak dzisiejsza nie mamy często, tym bardziej dziękujemy i zapraszamy ponownie – mówił Kazimierz Suwalski, dyrektor ds. Medycznych w szpitalu.

Równie wiele radości z prezentów okazywali podopieczni Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dziecięcej „Szansa”. Paczki, razem z wiceburmistrzem Maurycym Sewerynem wręczał misiek. Dzieciaki, w wieku 1,5 – 15 lat, przygotowały występ artystyczne i piękne prace plastyczne dla wiceburmistrza.

Polecamy również  Szpital Pluszowego Misia oraz Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Dzień Dzieckamisie
Miśki na Dzień Dziecka