Weleda
Weleda Baby

Łóżko domek i inne bajeczne meble oraz akcesoria do pokoju dziecięcego

Łóżko domek i inne bajeczne meble oraz akcesoria do pokoju dziecięcego
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

Urządzanie pokoju dziecięcego jest bardzo poważnym zadaniem, do którego należy podejść w sposób rzetelny. Wszakże pokój dziecięcy jest zupełnie odrębnym pomieszczeniem od jakiegokolwiek innego pokoju w domu. Powinien być on kolorowy, atrakcyjny, wzbudzać uśmiech dziecka i powodować, że jego dorastanie będzie radosne. Firma Teddyroom wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oczekiwaniom rodziców, stworzyło mebel odrębny od jakiegokolwiek innego. Jest to łóżko domek, które pozwala dziecku zupełnie inaczej przeżywać każdy dzień swojego dzieciństwa. Łóżka domki są meblami przeznaczonymi zarówno do snu, do odpoczynku, jak i do nauki oraz zabawy. Jak pokazuje rzeczywistość, dzieci lubią na takim łóżku przebywać, a dodatkowo również bez problemu tam zasypiają. Tym samym meble te sprawdzają się w praktyce.

Funkcjonalność, estetyka, forma

Łóżka domki oferowane przez Teddyroom to meble, które łączą w sobie wiele różnych elementów. Są to meble funkcjonalne, a poza tym również bardzo dobre w swojej formie oraz oczywiście estetyczne. Łóżka domki występują w kilku różnych formach jak chociażby:

– łóżka z barierkami ochronnymi,

– łóżka bez barierek ochronnych,

– łóżka z dodatkowymi szufladami,

Łóżka dla dzieci zostały wykonane z naturalnego drewna, bezpiecznego drewna. Świadczy o tym specjalny certyfikat Lasów Państwowych FSC, który daje poczucie pełnego bezpieczeństwa. Zarówno łóżko dla chłopca jak i łóżka dla dziewczynek są produkowane w bardzo bogatej kolorystyce. Oferowane są łóżka w kolorze naturalnego drewna, w kolorze białym jak również i w wielu innych pastelowych barwach. Produkcja łóżek domków opiera się tylko i wyłącznie w oparciu o bezpieczne materiały, bez stosowania szkodliwych farb, olejów i impregnatów. Łóżka domki można zakupić od ręki z uwagi na to, że wiele modeli znajduje się w magazynie firmy. Można jednakże zamówić dla siebie odrębny model, który zostanie wykonany na specjalne zamówienie danego klienta. Łóżko dziecięce w kształcie domku jest elementem, który jest dostępny nie tylko w różnych rodzajach, ale jednocześnie też w różnych rozmiarach pozwalających dopasować je do wymiarów oraz kształtu danego pomieszczenia.

Huśtawka i tipi

Niezbędne wyposażenie

Każde łóżko dla chłopca i dla dziewczynki nie będzie kompletne, nie będzie funkcjonalne, jeśli oczywiście nie wyposażymy go w odpowiedni materac. Teddyroom oferuje materace do spania dostosowane rozmiarami do konkretnych łóżek. Materace są różnorodne pod względem zastosowanego do ich produkcji materiału. Dlatego też proponuje się tutaj materace wykonane z pianki kokosowej, materaca piankowe, materace strefowe. Wyróżnia się równocześnie materace strefowe.  Te dają znacznie większe możliwości ich wykorzystania. Materace są proponowane w trzech podstawowych rozmiarach – 180×90 cm, 160×80 cm oraz 140×70 cm. Posiadają one stosowne atesty, dzięki czemu można mieć pewność bezpieczeństwa ich stosowania. Zapewniają one właściwe podparcie kluczowych elementów ciała, czyli głowy oraz kręgosłupa.

Teddyroom to firma, która oferuje coś rewolucyjnego, co sprawia, że dzieci znacznie chętniej przebywają w swoich pokojach. Łóżka domki to idealne miejsce nauki, zabawy i snu, ale nie jest to jedyna oferta owego podmiotu. Możemy bowiem w niej znaleźć znacznie większą liczbę różnorodnych mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego. Mowa jest chociażby o kolorowych stolikach różnej wielkości, o krzesełkach dla dzieci. Te meble, podobnie jak łóżka domki, są również wykonywane z bezpiecznego materiału, z naturalnego drewna. Poza wymienionymi, oferta tego sklepu zawiera także takie elementy jak chociażby huśtawki dla dzieci czy też namioty teepee. Tym samym można tutaj zakupić to wszystko, co znacząco rozweseli dziecięcy pokój. Bardzo ważne jest na pewno to, że każdy z tych mebli, że zarówno łóżka domki jak i inne elementy oferty znajdują się w bardzo przystępnych, w bardzo atrakcyjnych cenach. Tym samym warto na pewno zastanowić się nad zakupem tego rodzaju wyposażenia do pokoju naszego dziecka, aby uczynić go jeszcze lepszym.

 

 

Artykuł sponsorowany

473 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent