Łóżeczko wielofunkcyjne: na czym polega jego przewaga?

Łóżeczko wielofunkcyjne: na czym polega jego przewaga?

Łóżko to jeden z najważniejszych mebli w naszym życiu. Ale łóżko dla dziecka na wczesnym etapie rozwoju, jest szczególnie ważne. Maluch wtedy potrzebuje dużej ilości snu. Czy łóżeczko wielofunkcyjne jest w tym przypadku dobrym pomysłem?

  1. Łóżeczko wielofunkcyjne: dlaczego warto je kupić?
  2. Dla kogo jest łóżeczko wielofunkcyjne?

Jeśli lubisz praktyczne i ekonomiczne rozwiązania, dobrze trafiłeś!

1. Łóżeczko wielofunkcyjne: dlaczego warto je kupić?

Przede wszystkim, jeśli wybierzesz łóżeczko wielofunkcyjne, na pewno posłuży tobie i twojemu dziecku przez długi czas. Łóżeczka wielofunkcyjne z możliwością regulacji wysokości, dają możliwość dostosowania mebla do potrzeb i wieku twojego malucha.

Jeśli wyjmiesz szczebelki, również starsze dziecko będzie mogło swobodnie korzystać z mebla, który przeistoczy się w tapczanik. Poza tym, łóżeczko ma szuflady, do których możesz schować wszystko, co jest ci niezbędne w opiece nad dzieckiem. Starsze dzieci na pewno będą zadowolone z możliwości magazynowania swoich ”skarbów” tuż przy łóżku.

Co najważniejsze, łóżeczko wielofunkcyjne to jeden z tych mebli, które łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Łóżko świetnie wkomponuje się zarówno do dziecięcego pokoiku, jak i – w razie potrzeby – sypialni rodziców.

Oczywiście możesz wybrać odpowiedni wariant kolorystyczny lub zaszaleć z większą paletą kolorów, wybierając łóżko, które łączy 2 lub nawet więcej odcieni.

2. Dla kogo jest łóżeczko wielofunkcyjne?

Łóżeczko wielofunkcyjne to rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają dla swojej pociechy maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu. Ale ten typ łóżeczka to również wygoda dla rodziców.

Łóżeczko wielofunkcyjne pozwala na oszczędność miejsca, dlatego świetnie nadaje się do małych, ciasnych przestrzeni. Ale również w większych pomieszczeniach, każdy rodzic będzie z niego zadowolony. Dzięki łóżeczkom wielofunkcyjnym możesz schować potrzebne rzeczy i mieć je w zasięgu ręki zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz. Jednocześnie nie spuszczając dziecka z oczu.

Łóżeczko sprawdzi się zarówno u maluchów, jak i starszych dzieci. Z łatwością możesz zmienić łóżeczko w tapczan. Wystarczy wyciągnięcie szczebelków. Na takim tapczanie z pewnością wygodnie będzie kilkulatkom.

Łóżeczko wielofunkcyjne to zatem mebel, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Sprawdzi się zarówno jako rozwiązanie do małych mieszkań, jak i przestrzennych domów, w których ciężej mieć na oku każdy ruch dziecka, jednocześnie wykonując wiele innych czynności.

 

 

 

Artykuł sponsorowany
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:łóżeczkapolecamy