Weleda
Weleda Baby

Kulinarne szaleństwo urodzinowe

Kulinarne-szaleństwo-urodzinowe
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Nasz wybór padł na DELI 8. Niemal w samym centrum miasta, ale dopiero to miejsce odkryliśmy. Powodów było kilka, a tu jedynie kilka z nich: miejsce – które urzekło od samego wejścia i wzbudziło moje zaufanie jako rodzica, osobna sala dla dzieci – tylko do ich dyspozycji, przestronna, chłodna  (a dzień, w którym była impreza był niesamowicie upalny!) i – przede wszystkim – tematyka urodzin. Jeszcze nigdy nie byliśmy na  urodzinowych warsztatach kulinarnych i bardzo nam ten pomysł przypadł do gustu.

Tu warsztaty prowadzone są przez kucharza Deli 8 oraz doświadczonych animatorów, a menu można sobie wybrać spośród paru propozycji. Córa postawiła na uwielbianą przez dzieci pizzę, co okazało się świetną
zabawą, lecz oprócz tego zajmowali się również dekorowaniem owocowych babeczek. I tu warto podkreślić jedną rzecz – wszystko przygotowywane jest ze świeżych, o bardzo wysokiej jakości produktów sprowadzonych zarówno z  ekologicznych gospodarstw, jak i z przeróżnych zakątków świata. Zdrowo, prosto, pysznie – do dziś wspominam smak rozpływającego się w ustach ciasta brownie, które zwieńczyło przyjęcie córki.

Nie mogę tutaj zapomnieć o szalenie miłych Paniach animatorkach – mam wrażenie, że bawiły się równie świetnie jak dzieci 🙂 Z ogromnym luzem, fantazją i cierpliwością okiełznały rozbrykaną grupkę. Ich kreatywność spowodowała, że dzieci równie cierpliwie czekały zarówno na schodzących się małych gości, jak i na piekącą się pizzę. Kulinarne konkursy i zagadki, sporządzanie „Księgi gości” to tylko niektóre ich niebanalne pomysły, a pamiątka dla małego jubilata.

Bardzo się cieszę, że właśnie Deli 8 wybrałam na miejsce imprezy dla 7-letniej córeczki, bowiem wszyscy się świetnie bawili i bardzo dobrze zapamiętali ten dzień – a właśnie  to jest najważniejsze, by sprawić radość dziecku. Polecam to miejsce i małym, i dużym, i to nie tylko nie tylko na urodziny :), również na rodzinną wyprawę odkrywania smaków różnych zakątków świata. Zaś najlepszą rekomendacją niech będą słowa małych gości: „To były najfajniejsze urodziny, na jakich byliśmy!

 

DELI 8 bistro&sklep
ul. Mazowiecka 8
Kraków
www.deli8.pl
(12) 631 11 79

243 ocen
4.95
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Redakcja Kraków

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent