Konkurs na imiona postaci z plakatu Polskiego Kina Młodego Widza

Niniejszym oficjalnie ogłaszamy konkurs na imiona postaci z plakatów Polskiego Kina Młodego Widza. Jakie imiona pasują do pokazanych na plakacie stworków? Czekamy na Wasze propozycje od poniedziałku 15 września do 28 października! logo Głosowanie rozpocznie się w czasie „Gdyni Dzieciom” (15-19 września) i potrwa do 28 października, czyli do Międzynarodowego Dnia Animacji.

W Gdyni będzie można głosować wrzucając swój głos do urny w festiwalowych kinach.

Można także przesyłać swoje propozycje do Stowarzyszenia Filmowców Polskich na ręce Agnieszki Mazińskiej na adres: ul. Krakowskie Przedmieście 7, 00-068 Warszawa lub mailem: a.mazinska@sfp.org.pl z dopiskiem "Konkurs", koniecznie podając swoje imię i nazwisko, wiek i nazwę szkoły.

Na zwycięzców, którzy zaproponują najciekawsze imiona, czekają nagrody Polskiego Kina Młodego Widza.
W tym roku "Gdynia Dzieciom" trwać będzie od 15-19 września: w tym czasie odbędzie się łącznie 40 projekcji, w których udział weźmie około 6 500 młodych widzów. Patronat honorowy nad przeglądem objął Marszałek Województwa Pomorskiego – Jan Kozłowski. Partnerem przeglądu jest portal www.miastodzieci.pl

Więcej o przeglądzie tutaj
A tutaj informacja o jeszcze jednym konkursie związanym z przeglądem Gdynia Dzieciom.

Wszystkie przeglądy "Gdynia Dzieciom" od 2004 roku są realizowane pod wspólnym szyldem SFP-owskiego programu Polskie Kino Młodego Widza współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu operacyjnego "Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury".

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:dynia