Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Kid’Sleep – i dziecko wie, kiedy wstać

KidSleep-i-dziecko-wie-kiedy-wstać
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Może wobec tego warto skorzystać z patentu wymyślonego przez ojca szóstki dzieci – Vincena Cleassen, który zbudował zegar dla najmłodszych.

Kid′Sleep w sposób zrozumiały dla malucha za pomocą odpowiednich obrazków na tarczy zegara pokazuje dziecku kiedy ma zostać w łóżku, a kiedy wstać. Wszystko dzięki sympatycznemu króliczkowi, który komunikuje swoim zachowaniem, kiedy jest pora snu, a kiedy zaczyna się czas aktywności.

Do Ciebie należy ustawienie na zegarze godzin, kiedy chcesz aby wyświetlany na tarczy obrazek zwierzątka pokazywał dziecku, że jego mały przyjaciel nadal śpi – komunikat: mam jeszcze zostać w łóżeczku, czy też już wstał: mogę już wstać – zaczyna się dzień.

Nauka dłuższego snu polega na stopniowym wydłużaniu czasu snu króliczka. Jeśli maluch wstaje o 5 rano – ustaw zmianę wyświetlacza obrazka na 5.15. Kiedy maluch przywyknie do wyznaczonej pory – przestaw zmianę wyświetlacza na 5.30 itd.

Większość dzieci bardzo szybko przyswaja wyświetlany „komunikat” z Kid′Sleep. W ciągu niecałego tygodnia dziecko uczy się pozostawać w łóżeczku kiedy przyjaciel na ekranie jeszcze śpi. To proste rozwiązanie pomaga wyjaśnić i nauczyć dziecko regularnego snu, oraz upewnia je w podejmowaniu pierwszych samodzielnych decyzji.

Korzyści dla rodziców pozostawiamy bez komentarza…
Zapraszamy do zapoznania się z produktem na stronach Sklepu Bezpieczny Urwis.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent