Jubileusz Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Jubileusz-Centrum-Sztuki-Dziecka-w-Poznaniu
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Nie obyło się bez życzeń, wspomnień i sentymentalnego echa przeszłości w postaci filmu upamiętniającego najciekawsze momenty z ćwierćwiecza Centrum. 25 lat działalności instytucji to już piękna tradycja! A o dniu dzisiejszym instytucji świadczą pełne sale na przedstawieniach i koncertach, liczna obecność  na warsztatach dla dzieci oraz wspaniali pracownicy, którzy zostali wyróżnieni przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego. Hanna Gawrońska, Agnieszka Krajewska oraz Tomasz Basiński otrzymali honorowe odznaczenia Zasłużony dla Kultury Polskiej, natomiast Dyrektor Centrum, Jerzy Moszkowicz – odebrał Medal Zasłużony Kulturze – GLORIA ARTIS.

Po zachwycającym koncercie zespołu MAŁE INSTRUMENTY, pojawił się ogromny, urodzinowy tort dla wszystkich gości. Były życzenia, kwiaty i wspomnienia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie internetowej www.csdpoznan.pl

W środę, 3 czerwca odbyło się wręczenie odznaczeń Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla pracowników i dyrektora Centrum Sztuki Dziecka. Wydarzenie miało miejsce podczas koncertu MAŁE INSTRUMENTY, DUZY JUBILEUSZ.

Medal Zasłużony Kulturze – Gloria Artis nadawany jest osobom szczególnie wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.

Odznakę Zasłużony dla Kultury Polskiej, nadaje się osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjeć z Jubileuszu:

Autor tekstu : KW