Idziemy do zoo. Recenzja

Idziemy-do-zoo

Przenosimy się w wspaniały, zwierzęcy świat. Otwierając książkę, wskazany jest kierunek zwiedzania i właśnie w tą stronę należy podążać. Wstęp wyjaśnia wszystko co trzeba wiedzieć o ogrodzie zoologicznym. Później zostaje już tylko poznawanie zwierzątek, ich wyglądu i zwyczajów.

Pięknie ilustrowana i przygotowana książka. Zawiera informacje o 37 różnych zwierzętach. Każdy gatunek jest dokładnie opisany, można dowiedzieć się wiele ciekawostek. Przyznam, że o wielu rzeczach nie miałam nawet pojęcia, więc jest to pozycja dzięki, której dorosły również może się czegoś nauczyć.

Zdjęcia są po prostu fenomenalne. Duże, kolorowe, ukazujące zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Wszystko bardzo czytelne, schludne. Okładka bajkowa, barwna, gruba.

Dodam, że mój pupil, 4-latek jest książką zafascynowany. Okazała się tak atrakcyjna, że co wieczór do niej zaglądamy, znając już wiele faktów na pamięć. W mojej ocenie, lektura ta ma same zalety. Po raz kolejny Wydawnictwo "Jedność dla dzieci" mnie nie zawiodło.

Polecam!
Sylwia Wojtysiak

Idziemy do zoo. Poznajemy zwierzęta z ogrodu zoologicznego
Antje Kleinelumern-Depping, Christina Langner 
Wydawnictwo Jedność

Autor tekstu : Sylwia Wojtysiak

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie