Dni Transportu Publicznego

Dni-Transportu-Publicznego
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

W programie przewidywane są m.in.: prezentacja oferty poszczególnych spółek kolejowych oraz ekspozycja nowoczesnego i zmodernizowanego taboru kolejowego. Na torach znajdą się również – drezyna, parowóz, autobus szynowy i pociąg papieski. Najmłodsi pasażerowie będą mogli pomalować buźkę, a także wziąć udział w konkursach rysunkowych. W tej nietypowej scenerii na wielkie czytanie wierszy zaprasza znana aktorka – Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska, (w godz. 12:30 – 13:00). Wszyscy, którzy przyjmą nasze zaproszenie będą mieli okazję odkryć tajemnice lokomotywowni na Grochowie. Pociągi, które dowiozą tam wszystkich zainteresowanych odjadą o godz. 11:30 i 14:30.

Dodatkowe atrakcje
Dodatkową atrakcję stanowić będzie pokaz tresury psów i technik interwencyjnych, zaprezentowany przez Straż Ochrony Kolei. Zachęcamy do udziału w konkursach – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, wśród nich m.in.: bezpłatne wejściówki do warszawskiego ZOO, kina Femina oraz Teatru na Woli, a także niespodzianki od „Kolei Mazowieckich – KM”.

Dni Transportu Publicznego odbędą się w dniach 23-24 września 2006r. Program obejmuje atrakcje w godzinach 10:00 – 17:00. Impreza ma charakter cykliczny. Odbywa się od 2001r. z inicjatywy Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej i Stowarzyszenia Sympatyków Komunikacji Szynowej, jest skierowana do mieszkańców Warszawy i okolic. Celem "Dni Transportu Publicznego" jest promocja komunikacji miejskiej i zachęcanie mieszkańców Warszawy do korzystania ze środków transportu zbiorowego, a także budowanie pozytywnego wizerunku komunikacji miejskiej.

www.mazowieckie.com.pl

Polecamy również  Wielkie budowanie Lego w Warszawie oraz Zmajstrujmy coś, Tato! 59 sposobów na coś z niczego

 

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent