Zapraszamy do Klockowni!
UD

Dinozaury?! Recenzja

Dinozaury-Recenzja
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

W książce wydanej przez Wydawnictwo Media Rodzina o dinozaurach rozmawia kurza rodzina z poczuciem humoru – mama, tata i kurczęta. Kurczaki dowiedziały się właśnie, że dinozaury są ich przodkami i nie mogą się temu nadziwić. Na kolejnych stronach książki dowcipnie omawiają różne rodzaje dinozaurów.

Na każdej parze rozłożonych stron książki znajduje się wielka ilustracja.
Chociaż wiele z nich ma ogromne zęby, dinozaury nie są straszne, są raczej sympatyczne. Każdy rysunek ma wielki, jednozdaniowy tytuł zawierający najważniejszą informację, np. o tym, że niektóre dinozaury latały i jest poprzedzony krótką, zabawną, komiksową rozmową mamy kury i taty koguta.

Kurza para nie może pogodzić się z faktem, iż te dziwaczne zwierzęta mają z nimi coś wspólnego i ironicznie komentuje ich wygląd. Kurczęta dopowiadają swoje, dowcipkują lub zadają zabawne pytania. Na każdej stronie mamy także kilka krótkich ciekawostek na temat tych wielkich zwierząt.

Dinozaury?! Lili Prap to fantastyczne wprowadzenie dla najmłodszych do świata dinozaurów. Nie przestraszy i nie znudzi jak inne książki na ten temat, które zwykle nadają się dla nieco starszych czytelników.

Dinozaury?!
Autor: Lila Prap
Tłumacz: Bolesław Ludwiczak
Ilustrator: Lila Prap
stron 32
format 260 x 275 mm
oprawa twarda
ISBN 978-83-7278-436-0
Wyd. Media Rodzina

Polecamy również  O przedszkolnych i szkolnych przygodach Bazyląt. Recenzja oraz DŻOK. Legenda o psiej wierności

294 ocen
4.99
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Małgosia Corvalan

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent