Czy warto wybrać domki wakacyjne na rodzinne wczasy?

Czy warto wybrać domki wakacyjne na rodzinne wczasy?
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Ile razy, organizując wakacje ze swoimi maluchami, rozczarowywałeś się, po przyjeździe do hotelu? Basen był zbyt przeludniony, restauracyjne menu nie było dostosowane do potrzeb maluchów, w niepogodę nie zorganizowano atrakcji, a animatorzy tworzyli te same, powtarzalne zajęcia… znasz to? Skoro tak, pora na zmiany! W tym roku zamień hotel na domki wakacyjne!

Dlaczego warto wybrać domki?

Duże kompleksy hotelowe stawiają na masową obsługę klienta. Trudno więc mówić o kreatywności animatorów czy dostosowaniu atrakcji do małych grup – bardzo często atrakcje działają na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Domki wakacyjne z kolei zwykle zlokalizowane są na dużym, przestronnym terenie, któremu towarzyszy piękna natura. Każde z nich dzieli kilka metrów, zapewniając tym samym dużo większą kameralność i intymność. Ze względów organizacyjnych — obiekty te nie pomieszczą tysiąca turystów, którzy od rana rezerwować będą basenowe leżaki. Zamiast tego obsługa skoncentruje się na indywidualnej obsłudze, a udogodnienia tworzone będą w oparciu o komfort i wygodę – umożliwiając korzystanie z atrakcji każdemu wczasowiczowi.

Animacje dla każdego!

Na terenie domków wakacyjnych nierzadko organizowane są animacje i atrakcje, które mają uprzyjemnić pobyt wszystkim urlopowiczom. Tak oto pojawić się mogą koncerty w plenerze, zajęcia sportowe (np. z jogi), karaoke, pokazy mody, przyjęcia tematyczne, kino plenerowe, zajęcia dla najmłodszych, konkursy plastyczne, pikniki, wyścigi, rozgrywki piłki siatkowej…

Ilość miejsc dostosowana jest do ilości gości, a kameralna atmosfera zmniejsza ryzyko pojawiania się licznych kolejek i konieczności dokonywania rezerwacji. Trudno więc mówić o nudzie – miejsce to aż tętni energią i animacjami, z których na pewno skorzystają nie tylko dzieci, ale i całe rodziny!

A może by tak Wioska Wakacyjna?

Wioska Wakacyjna to kompleks 30. domków, położonych w województwie podkarpackim. Cały teren otoczony jest malowniczymi lasami, licznymi szlakami turystycznymi oraz pięknym teren, zachęcającym do rowerowych wypraw. Na terenie Wioski znajduje się także Strefa Basenowa i Strefa bistro oraz szereg dodatkowych atrakcji, które powstały z myślą o wymagających – młodych i nieco starszych – turystach.

Wśród nich wyróżnić można:

  • rozbudowaną strefę basenowa – w niej zarówno basen dla dorosłych, jak i strefa dla dzieci (do 40cm) i maluszków (20cm). Dodatkową atrakcję stanowią zjeżdżalnie i fontanny, które zachęcają do wodnej zabawy.
  • zabaw – zaprojektowany z myślą o potrzebach najmłodszych gości. Na jego terenie znajduje się m.in zjeżdżalnia, bujaki i huśtawki.
  • dmuchańce – tj. duże, kolorowe i napełniane powietrzem zamki,
  • inne – tj. boiska do koszykówki lub piłki nożnej, punkt wypożyczalni sprzętu (np. hulajnóg i rowerów),
  • animacje – np. joga, kino w plenerze, karaoke i wieczór bingo.

Brzmi doskonale, prawda? Zarezerwuj więc już teraz przytulny domek wakacyjny dla siebie i swoich bliskich przez https://wioska-wakacyjna.pl/. Zaplanuj rodzinne wspomnienia na Podkarpaciu!

Artykuł sponsorowany

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent