Weleda
Weleda Baby

Czy jesteś zrelaksowaną mamą?

Zrelaksowana Mama
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑
Wiele matek czuje społeczną i medialną presję by odsunąć na dalszy plan swoje własne potrzeby, podczas gdy z ulicznych billboardów spoglądają na nie uśmiechnięte modelki, których wizerunki wyznaczają współczesny kanon kobiecości.

Ta rozbieżność oczekiwań wobec współczesnych kobiet, nierzadko wsparta ich własnym przeświadczeniem o konieczności perfekcyjnego wypełniania zadań matki, żony i pracownika, stanowi źródło stresu i obniżenia poczucia własnej wartości. Negatywna samoocena odbija się na kontaktach z ludźmi, szczególnie zaś najbliższymi. Mimowolnie dziecko staje się głównym odbiorcą emocji swojej mamy i jej stosunku do świata. A przecież towłaśnie ona jest jego pierwszym wzorcem, źródłem siły i wsparcia w rozwoju i wkraczaniu w dojrzałość.

Jeżeli jesteś zestresowaną mamą i chcesz to zmienić, to ta informacja jest właśnie dla ciebie.
Już niedługo każda kobieta, która będzie chciała poprawić swoje relacje z dzieckiem, będzie mogła uczestniczyć w warsztatach znanego psychoterapeuty i trenera Wojciecha Eichelbergera… on-line! Już w przyszłym roku ukaże się multimedialny program treningowo-edukacyjny Zrelaksowana mama. Panie, które zdecydują się wziąć udział w programie, odbędą przez internet szereg różnorodnych ćwiczeń i poznają fachową wiedzę, która pomoże im zobiektywizować wizję własnego macierzyństwa. Poprzez zmianę swojego nastawienia i samoakceptację nauczą się czerpać radość z kontaktu z dzieckiem, który zamiast powodować frustrację, stanie się źródłem poczucia spełnienia i szczęścia.

„Zrelaksowana mama” to trening uważności w kontakcie z dzieckiem, trening nowatorskich form kontaktu i zabawy z dzieckiem, pomoc w zarządzaniu czasem w domu i w pracy.

Kurs pomoże zmniejszyć napięcia i poczucie winy związane z tzw. „brakiem czasu” dla dzieci, zwiększyć satysfakcję czerpaną z przebywania i kontaktu z dziećmi, zwiększyć wiarę w sukces wychowawczy.

Depresja dzieci i młodzieży - kurs online

Projekt przygotowywany jest przez firmę POSITIVE LIFE Sp z o.o., a współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 8.1. 

720 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:stres