Chłopiec czy dziewczynka

Planowanie założenie rodziny to jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka, szczególnie młodego człowieka. Kiedy małżonkowie zaczynają pragnąć dziecka, ich życie zaczyna się zmieniać. Po głowie krążą pytania, wątpliwości np. dotyczące imienia czy płci dziecka!

Czy wiesz, że do planowania płci dziecka nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, ani wizyt w poradniach? Możesz zaplanować płeć swojego dziecka bez wychodzenia z własnej sypialni… po uprzednim zapoznaniu się z ebook’iem „Chłopiec czy dziewczynka”.

 

Wiedza na ten temat pozornie wydaje się zbędna, gdyż przyszli rodzice powinni kochać każde dziecko- i oczywiście tak będzie! Ale czy w Waszych głowach nie kołaczą się głosy: „pierwszy powinien być syn…”, „cudownie byłoby mieć trzy córeczki”, „dwóch synów i najmłodsza dziewczynka to moje marzenie”?

Jeśli stosujecie tylko naturalne metody planowania rodziny i każdą „nowość nauki” uważacie za coś złego i podejrzanego, to przeczytajcie uważnie ten poradnik. Zawiera on zbiór wiadomości teoretycznych i praktycznych, które nie tylko pomogą zaplanować płeć, ale także pomogą Wam poznać siebie.

 

Jak zdobyć książkę „chłopiec czy dziewczynka…”? Wystarczy wejść TUTAJ

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Chłopiec czy dziewczynka