Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Bujaczek dla dziecka – od zabawy do drzemki

Bujaczek dla dziecka – od zabawy do drzemki
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑

Rynek pełen jest interaktywnych zabawek dla dzieci. Większość z nich niestety nie spełnia swojej funkcji. Jak się nie pogubić w tak bogatej ofercie sklepów? Rodzice bardzo często nie wiedzą na co się zdecydować.

Przytłoczeni, niezdolni odpowiednio zareagować na tak wiele bodźców w postaci produktów, kupują wszystko co popadnie, a co ich zdaniem prawdopodobnie się przyda. Wybierają wszystko co polecają znajomi albo te rzeczy, na temat których przeczytali dobre opinie w Internecie. Małymi krokami otaczają swoje dziecko dużą ilością przedmiotów, z których część po prostu się nie sprawdza.

Inwestowanie w taki sposób bardzo dużej ilości pieniędzy z nadzieją, że kupione przedmioty zapewnią dziecku jednocześnie zabawę i naukę nie jest dobrym planem na rozwój pociechy. Niestety takie nierozsądne i nieprzemyślane wybory zakupowe często kończą się frustracją rodziców.

Co zrobili nie tak, że dziecko nie jest zadowolone, skoro kupili odpowiednie narzędzie? Dlaczego ono nie działa? Takie i inne pytania krążą po głowach rodziców. Nie od dziś wiadomo, że nieszczęśliwy rodzic to nieszczęśliwe dziecko. Jak to zmienić? Wybierać sprawdzone marki, które rozumieją czym jest rodzicielstwo!

Produkt, który szanuje rodzica i rozwija dziecko

Marka Tiny Love pomaga rodzicom wybierać lepiej dla swoich dzieci! Tworzy artykuły dedykowane najmłodszym! Wiedza i doświadczenie idące za marką widoczne są w tym, co projektują!

Poprzez produkcję przemyślanych produktów można poprowadzić rodziców za rękę przez niekończący się świat wielokolorowych zabawek i przez poszczególne miesiące rozwoju dziecka.

Co ważne – marka dba o komfort rodziców – ich zabawka uczy dziecko, zajmuje jego uwagę, a rodzicom daje chwilę na nabranie sił chęci, by za chwilę mogli razem z dzieckiem radośnie się bawić. Przykładem takiego produktu jest bujaczek dla dziecka. Nie służy on tylko i wyłącznie do kołysania dziecka, by je uśpić.

Jesteście blisko i jest wam wygodnie

Leżaczek-bujaczek dostępny w ofercie marki Tiny Love jest przede wszystkim bardzo wygodny dla dziecka! Umożliwia mu swobodne komunikowanie się z rodzicami. Podniesione oparcie ustawia dziecko w takiej pozycji, w której może ono spokojnie wyciągać rączki, gaworzyć i rozmawiać. W tym produkcie Twoje dziecko poczuje się bardzo swobodnie!

To przedmiot, dzięki któremu można bez problemu zacieśniać więzi i cieszyć się wspólnym czasem. Bardzo ważne jest pielęgnowanie relacji dziecko – rodzic zwłaszcza na tym etapie rozwoju dziecka. Bujaczek-leżaczek będzie nieocenionym przyjacielem towarzyszącym temu procesowi.

bujaczki-na-swieta

Bawić się, jeść i spać!

Oparcie bujaczka dla dziecka ma możliwość regulacji na trzech różnych poziomach. Jeden poziom będzie idealny między innymi do spożywania posiłków. Drugi sprawdzi się przy drzemce, a trzeci pozwoli swobodnie się bawić!

Pomocne okaże się również to, jak łatwy w obsłudze jest bujaczek dla dziecka. Nie potrzeba wielu skomplikowanych ruchów, by dostosować go do sytuacji, w której znajduje się rodzic z maluchem. Wystarczy jedno kliknięcie, a z bujaczka mamy już leżaczek, w których ukochana pociecha szybko zasypia. Czas, w którym dziecko śpi w wygodzie i cieple leżaczka jest dla niego bardzo ważny. Pozwól mu na prawdziwy komfort dorastania.

Produkt wspierający prawidłowe trawienie

Bardzo dużo dzieci w pierwszych miesiącach życia cierpi na kolki. Leżaczek ma wibrujące ruchy, które będą wspomagać dziecięcy układ trawienny! Posiadając leżaczek-bujaczek marki Tiny Love możesz bez problemu złagodzić dyskomfort dziecka spowodowany problemami z trawieniem.

Stawiamy na przytulność

Materiały, z których wykonany jest bujaczek dla dziecka marki Tiny Love są przyjemne w dotyku i bardzo wysokiej jakości. Leżaczek ma podwyższone brzegi i miękką wkładkę, co sprawia, że maluch czuje się w nim miło i bezpiecznie.

Akcesorium, które otula i koi

Bujaczek-leżaczek będzie również idealną kołyską dla dziecka! Jest skonstruowany w taki sposób, że można dziecku zapewnić kołyszące ruchy, które je uspokoją i ukoją. Mało kto wie, że takie kołysanie jest idealnym sposobem na wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego najmłodszej pociechy!

Aż chce się chwycić!

Marka Tiny Love ma w swoim gronie specjalistów, którzy wiedzą co przyciąga uwagę małego człowieka. To nie lada wyzwanie zaciekawić dziecko i zapewnić mu tym samym nową lekcję o otaczającym go świecie. Tiny Love odkryła jak zabawić małego odkrywcę! Muzyczne elektroniczne zabawki aż chce się chwycić!

Bujaczek-leżaczek posiada w swojej konstrukcji miejsce na wiszące zabawki, które będą intrygować dziecko i po które z chęcią będzie sięgać swoimi drobnymi rączkami. Zabawki są urocze i pomagają one najmłodszym ćwiczyć gest chwytania. To wspaniały sposób na doskonalenie umiejętności motorycznych dziecka, a do tego chwila oddechu dla rodziców!

Źródło: https://www.tinylove.com/pl_pl/

 

Materiał promocyjny

603 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent