Bańki mydlane – cudowna zabawa

Bańki-mydlane-cudowna-zabawa

Bańki mydlane. Kto pierwszy wpadł na pomysł by sprzedawać je jako atrakcje dla dzieci..? Nie wiadomo, ale nich żałuje, że tego nie opatentował. Dzieci na całym świecie uwielbiają kolorowe mieniące się delikatne kule z lekkością unoszące się w powietrzu. Banki mydlane we współczesnej nowoczesnej wersji zadziwiają, oszałamiają i wywołują salwy śmiechu.

 Dziś dzięki nowoczesnym płynom możemy robić bańki mydlane wielkie jak koła samochodów ciężarowych, ba nawet całe dzieci się w nich mieszczą. Co prawda na krótko, ale za to, z jaką radością.

Współczesne bańki mydlane potrafią dużo więcej niż mydlane bańki uciekające z drewnianych balii naszych prababć.

Potrafią utrzymywać się na ręku, długo nie pękając (bańki dobre do puszczania w domu), potrafią chować się jedna w drugiej, albo wzlatywać w niebo całymi chmarami…

Fantastyczny pokaz baniek mydlanych na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego oglądać można było 21 czerwca w Płocku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Cinemagic.pl www.cinemagic.pl

Bez problemu kupcie tu urządzenia do robienia dużych baniek mydlanych. Płyny są bardzo wydajne (uwaga nie można ich spieniać! ). Zabawa może trwać bardzo długo. Kupicie tu m.in. obręcze (żółte i niebieskie) w zestawach z płynem i podstawką, takie jak widać na zdjęciu (wychodzą z nich piękne duże bańki) albo trąbki produkujące dużą ilość małych baniek równocześnie.

 

Zabawa z bańkami to doskonały pomysł na urodzinowe przyjecia na trawie. 

 

 

 

  

fot. Anna Gregorek 

 

Autor tekstu : Kamila Waleszkiewicz

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Bańki mydlane – cudowna zabawa