Angielski dla dzieci 7 Diamentów

📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

WCIĄGAJĄCA GRA EDUKACYJNA

Angielski dla dzieci – 7 Diamentów, to wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 6. Dzieci uczą się angielskiego przy okazji wędrówki po tajemniczym Mieście i w trakcie rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń. Za poprawnie rozwiązane ćwiczenia lub gry otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty, dzięki którym odwiedzić można niedostępne części Miasta oraz diamenty pozwalające poznawać nowe piosenki w studio nagrań Karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich 7 diamentów ukrytych w programie.

NAUKA SŁÓWEK – ĆWICZENIA

Wędrując po zagadkowym Mieście Dziecko odwiedza ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe…), a w nich nauczy się aż 500 słówek – poznaje ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie słówka i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione wyłącznie przez rodowitych Anglików.

KARAOKE – NAUKA ŚPIEWANIA PO ANGIELSKU PIOSENKI

Studio nagrań Karaoke zawiera zestaw łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku. Dzięki tej opcji Dziecko będzie nie tylko mówić, ale także śpiewać po angielsku!

Program uczy 8 popularnych angielskich piosenek. Dzieci uwielbiają śpiewać i uczyć się melodyjnych utworów, a jeśli piosenka dodatkowo jest w języku angielskim, to ułatwia to naukę prawidłowego akcentowania i intonacji.

Moduł odtwarzania piosenek umożliwia, aż 4 sposoby ich odsłuchania. Piosenki można odtworzyć z widocznym tekstem i słyszalnym śpiewem lektora, można odtworzyć sam akompaniament i śpiewać z pamięci wybraną piosenkę, można też słuchać samego śpiewu bez tekstu, i w końcu z samym tylko akompaniamentem śpiewać piosenkę czytając jej tekst z monitora.

Piosenki spełniają również inną ważną rolę – są nagrodą za każdy z 7 odnalezionych diamentów i stanowią zachętę do dalszego rozwiązywania ćwiczeń i docierania do nie odkrytych plansz.

SŁOWNIK 1000 SŁÓWEK

Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 udźwiękowionych słówek!

NAUKA WYMOWY

Udźwiękowiony słownik, dzięki opcji nagrywania, pozwala ćwiczyć prawidłowy akcent i wymowę. Głosu do nagrań użyczyli wyłącznie native speakerzy.

GRY I ANIMACJE

7 diamentów to przede wszystkim świetna rozrywka. Rozmaite gry językowe: Wskazywanie poprawnej odpowiedzi – Przeprawa przez góry, Krzyżówki – Narciarze, pseudo-krzyżówki – Wędkarz, Memory – Lilie oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra wciąga i długo się nie nudzi.

– nauka słówek na obrazkach

– KARAOKE – śpiewaj po angielsku!

– zaskakujące animacje

– interaktywne gry

– łatwa obsługa (także dla rodziców 😉

– słownik – 1000 słówek z tłumaczeniem i wymową

– nauka wymowy – nagrywanie!

INNOWACJE I WYJĄTKOWOŚĆ – CZYLI CO WYRÓŻNIA „7 DIAMENTÓW”

Różnorodna grafika – pierwsze, co rzuca się w oczy to piękna i różnorodna grafika (każde słówko zilustrowano rysunkiem!) i zabawne animacje. Następną rzeczą godną podkreślenia jest bogactwo – ale nie przesyt materiału. Wyrazy, zwroty (wraz prawidłową wymową) to najbardziej potrzebne na co dzień angielskie wyrażenia. Niezaprzeczalnym atutem programu jest też Karaoke, które oprócz nauki piosenek uczy też prawidłowej intonacji i akcentu.

Jednak najważniejszą zaletą programu jest umiejętne połączenie gry przygodowej – odnajdywanie poukrywanych przedmiotów, szukanie diamentów, wędrówka po tajemniczym Mieście – z nauką języka angielskiego.

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent