Akademia Origami krok po kroku. Recenzja

Większość z nas wie, na czym polega ta japońska sztuka składania papieru, jednak wielu z nas jawi się ona jako coś niezwykle skomplikowanego i wymagającego ogromnej ilości wolnego czasu. Ja również myślałam podobnie, dopóki nie zapoznałam się z tą książką.

Kolorowe fotografie i szczegółowa instrukcja wykonania wszystkich zamieszczonych tu ozdób zachęcają do spróbowania własnych sił w tej sztuce. Zawsze lubiłam prace manualne, więc postanowiłam wziąć kartkę papieru i sama coś z niej wyczarować. Muszę przyznać, że ta zabawa w zginanie papieru do uzyskania efektu końcowego bardzo wciąga. A gdy nasza ozdoba jest już gotowa czujemy ogromną satysfakcję, że zrobiliśmy to sami, wyłącznie przy użyciu kartki papieru :)

W książce znajdziemy aż 26 pomysłów na różne ozdoby – niektóre bardzo łatwe, inne nieco trudniejsze. Wszystkie zostały opisane bardzo przystępnie i szczegółowo.

"Akademia Origami" dostarczy nam całą masę pomysłów na twórczą zabawę z naszym dzieckiem – co z pewnością przyda się w pochmurne i deszczowe dni :)

Anna
http://maluszkoweinspiracje.blogspot.com/ 

Akademia Origami Krok po Kroku
Edukacyjne Wydawnictwo MARTEL 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:origami