Akademia 5.10.15. online

Akademia 5.10.15. online

O Akademii na YT

Projekt edukacyjny Akademia 5.10.15. nie zwalnia tempa i cały czas się rozwija. Nieustająco działa blog projektu 51015kids.eu/blog – gdzie czeka na wszystkich mnóstwo wartościowych publikacji. Obecnie po licznych spotkaniach prasowych przyszedł czas na spotkania w Internecie, gdzie możemy się „spotkać” w jeszcze większym gronie! Już od kwietnia na YouTubie na kanale 5.10.15. będą się pojawiać nowe odcinki Akademii 5.10.15. i tak jak dotychczas będą to inspirujące rozmowy z inspirującymi ludźmi.

Wszystkie rozmowy będą się odbywać w nowej formule rozmów/wywiadów, a nie tak jak dotychczas paneli dyskusyjnych. Nieustająco będziemy mieli dla Was mnóstwo wiedzy od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Będziemy poruszać dla Was tematy ważne i istotne, a dzięki temu w każdym odcinku dostarczać sporą dawkę merytorycznej wiedzy.

W najnowszym odcinku Akademii 5.10.15. gościmy Agnieszkę Stein – psycholożkę wspierającą dzieci, rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Opowie ona Kasi Bujakiewicz o wskazówkach dla rodziców jak nie zwariować w tych niecodziennych czasach, a wszytko to w myśl zasady „Najpierw załóż maskę tlenową sobie, a dopiero potem dziecku”. Odcinek ten czeka już na Was na kanale na YouTubie.

Ogólnie o Akademii 5.10.15.

Akademia 5.10.15. to projekt, który od ponad 3 lat aktywnie wspiera rodziców w codziennych wyzwaniach związanych z posiadaniem dzieci (m.in. wychowanie, pielęgnacja, żywienie, kwestie psychologiczne, bezpieczeństwo, problemy w przedszkolu czy szkole).

Celem projektu jest podzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które marka 5.10.15. zbierała przez wszystkie lata istnienia na rynku. Przez ćwierć wieku byliśmy dla rodziców doradcą w kwestii komfortowego i modnego ubioru. Odkąd powstała Akademia, jesteśmy także partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach, a także codziennych problemach i trudnościach, które są nieodłączną częścią rodzicielstwa.

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo? Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami?

Naucz się komunikować się z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Zapraszamy na współtworzonego przez ekspertów tematyki parentingowej bloga Akademii 5.10.15.: www.51015kids.eu/blog

Mamo, Tato – wspieramy Cię aktywnie w codziennych wyzwaniach związanych z rodzicielstwem. Niech będzie ono dziecinnie proste!

Link do najnowszego odcinka Akademii 5.10.15.: https://bit.ly/3gIxl1m

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:rodzina