Miasto Dzieci

Miasto Dzieci

MiastoDzieci.pl pisze dla Was już kilkanaście lat! Informujemy o wydarzeniach dla dzieci, współpracujemy z ekspertami, publikujemy gotowe do pobrania kolorowanki i inspiracje na kreatywną zabawę z dzieckiem. Organizujemy konkursy dla dzieci i rodziców, sprawdzamy miejsca przyjazne rodzinom. To wszystko w Mieście Dzieci. Sprawdź!

Wierszyki dla dzieci o lecie i wakacjach

Owocowy ogród bajka o owocach do słuchania i czytania

Owocowy ogród

Lato to festiwal pełnych słońca, kolorowych owoców. Truskawki, maliny, porzeczki, czy agrest kuszą wyglądem, zapachem i smakiem. Przeczytaj lub posłuchaj wiersza o lipcowych smakach w ogrodzie.  W piękny dzień lipcowy pachnie ogród owocowy, Smakołyków w nim bez liku, wnet się znajdą w mym koszyku.   Truskaweczki się schowały, dojrzeć szybko zbyt nie chciały, Lecz słoneczko […]

Bohaterowie bajek telewizyjnych

wilk na motorze - kolorowanka

Wilk na motorze

Czemu ten wilk tak pędzi? Czyżby próbował dogonić zająca? Ojej, chyba wilk przekroczył dozwoloną prędkość! Obejrzyj wszystkie kolorowanki z bohaterami rosyjskiej bajki „Wilk i zając” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Bohaterowie bajek telewizyjnych

kolorowanka Wilk i zając

Zając gra na bębenku

Zając jest w świetnym humorze. Dziarsko gra na bębenku a dodatkowo w łapce trzyma baloniki! Obejrzyj wszystkie kolorowanki z bohaterami rosyjskiej bajki „Wilk i zając” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Bohaterowie bajek telewizyjnych

zając i arbuzy - kolorowanka

Zajączek kupuje arbuza

Zając jest na targu. Chyba chce kupić pysznego arbuza. To zdrowe i soczyste owoce doskonałe na upalne dni. Obejrzyj wszystkie kolorowanki z bohaterami rosyjskiej bajki „Wilk i zając” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Bohaterowie bajek telewizyjnych

zając na stadionie - kolorowanka

Zając na stadionie

Zając trenuje na stadionie. W przeciwieństwie do wilka, bardzo dba o swoją kondycję i zdrowie. Obejrzyj wszystkie kolorowanki z bohaterami rosyjskiej bajki „Wilk i zając” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Myszka Miki i Kaczor Donald

kolorowanka - Daisy i i jej wyścigowy samochód

Daisy i i jej wyścigowy samochód

Daisy szaleje za kierownicą. Nikt jej nie pokona! Jej wyścigówka ma modny kształt a ozdabiają ją kolorowe kwiatki. Jak je pokolorujesz?Wydrukuj wszystkie kolorowanki z bohaterami serialu „Miki i raźni rajdowcy” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dziewczynki i chłopcy uwielbiają je kolorować!

Myszka Miki i Kaczor Donald

kolorowanka - Minie i i jej wyścigowe auto

Minnie i jej wyścigowe auto

Jaki kolor ma wyścigowy samochód Minnie? Oczywiście różowy! Myszka Minnie świetnie kieruje swoim pojazdem. Wydrukuj wszystkie kolorowanki z bohaterami serialu „Miki i raźni rajdowcy” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dziewczynki i chłopcy uwielbiają je kolorować!

Myszka Miki i Kaczor Donald

Minnie z pucharem - kolorowanka

Minnie z pucharem

Minnie była pierwsza na mecie. Szybka i sprytna myszka zdobyła puchar! Wydrukuj wszystkie kolorowanki z bohaterami serialu „Miki i raźni rajdowcy” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Myszka Miki i Kaczor Donald

Wyścigówka Mickey - kolorowanka

Miki i jego wyścigówka

Czy widzieliście już pojazd Miki? To super szybka wyścigówka. Wydrukuj wszystkie kolorowanki z bohaterami serialu „Miki i raźni rajdowcy” do pobrania w serwisie MiastoDzieci.pl. Dzieci je uwielbiają!

Bajki na dobranoc

https://miastodzieci.pl/bajmagiczne buty bajka do czytania

Magiczne buty, bajka do czytania i słuchania

Rozdział  1 Tajemnica szewca Pewnego razu do zakładu starego szewca przyszedł dziwny  klient. Ubrany był elegancko, ale jakoś staromodnie. Mógłby to być aktor prosto z teatru lub człowiek z dawnych czasów. Miał długi pluszowy płaszcz, czarny cylinder i małą laseczkę. Pod pachą trzymał kartonowe pudełko, a na prawej dłoni nosił trzy pierścienie. – Chciałem oddać […]

Bajki na dobranoc

Bajki na dobranoc dla dzieci do czytania bajka o smoku i skrzacie Aromatek Smokliwy

Aromatek i Smokliwy, bajka do czytania lub słuchania

Rozdział 1 Tajemnica Dawno, dawno temu  wśród wysokich gór i zielonych lasów mieszkał pewien skrzat. Jak  wszystkie skrzaty miał długą brodę i  szpiczastą zieloną czapkę, lecz odróżniał go wyjątkowo dobry węch. Z tego powodu zwano go Aromatkiem. Uwielbiał piękne zapachy i codziennie ich poszukiwał. Przemierzał lasy i polany, wpinał się w góry i nurkował w […]