UD

Zajęcia dla dzieci i dla mam

Edukatorek Łódź tuptusie
DLA DZIECI:

We wszystkich zajęciach maluch uczestniczy wraz z opiekunem, wspólnie się bawiąc.
Może to być mama, tata, ciocia, babcia a nawet niania.

BERBECIE ( 6-18 m-cy)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt

Zajęcia pobudzają maluszki do rozwoju dzięki oddziaływaniom na zmysły. Gwarantują to atrakcyjne zabawy sensoryczne. Spotkania dla Berbeci to spora dawka ruchu dla Mam i bobasów w formie tańca i prostych ćwiczeń.

Nasze zajęcia to równiez spora dawka inspiracji do rozwijających zabaw w domu. Na zajęciach stworzymy wspólnie pierwsze dzieła, które mają wpływ na rozwój motoryki małej. Bedzie relaksacja, masażyki, krótkie wierszyki i piosenki.

Rodzice i opiekunowie znajdą czas, miejsce i wspaniałe towarzystwo, by dzielić się radościami, troskami i doświadczeniami. Formuła zajęć sprzyja zacieśnianiu więzi pomiędzy dzieckiem i opiekunem.

Prowadzenie Justyna Kozłowska
Zajęcia trwają 45 min

 

TUPTUSIE ( 1,5-4 lat)
Wspieranie rozwoju maluszka

Ciekawe zajęcia sensoryczne pomogą dziecku rozwinąć wszystkie zmysły. Zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi, rozwijają sprawność ruchową, manualną i koordynację ruchową. Są przy okazji świetną zabawą. Mają ogromny wpływ na rozwój motoryki oraz mowy. Stymulują percepcję wzrokową i słuchową. Mają wpływ na zdolność koncentracji uwagi. Uczą współżycia w grupie rówieśniczej, komunikowania się i wyrażania swoich emocji. Sprawiają, że maluchy nabierają pewności siebie, są odważniejsze, bardziej śmiałe i otwarte.

Zajęcia inspirują opiekunów do efektywnego spędzania czasu z dziećmi domu. Dostarczają mnóstwa pomysłów na edukacyjną zabawę dla najmłodszych. To wspólny czas pełen radości i zabawy.

Prowadzenie Justyna Kozłowska
Zajęcia trwają 45 min

 

MINI ENGLISH ( 2-5 l)
Zajęcia prowadzone w przyjazny sposób pozwalają poznać podstawowe zagadnienia w języku angielskim.

Wspólnie z opiekunem, poprzez wspólną zabawę dziecko poznaje znaczenia słów i prostych wyrażeń. Wspólnie wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego przy pomocy muzyki, prostych form plastycznych, które dzieci uwielbiają.

Maluchy wykonują ćwiczenia językowe w postaci graficznej np.: rysowanie po śladzie, odwzorowywanie, samodzielne rysowanie czy uzupełnienie rysunku. Zajęcia rozwijają słuch i mowę poprzez osłuchanie się z brzmieniem języka angieskiego, reagowanie na proste polecenia oraz reagowanie i powtarzanie. Aby wprowadzić i utrwalić słowa i zwroty w języku angielskim wykorzystujemy sytuacje z dnia codziennego oraz ze świata dziecięcego np.bajki, zabawki.

Prowadzenie Magda Konstanty
Zajęcia trwają 45 min

 

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

MUZYCZNE ANCYMONKI ( 1-4 l)
Kreatywne warsztaty umuzykalniające dla maluszków, prowdzone w bliskiej relacji rodzic-dziecko.

Bedziemy:

 • śpiewać, rymować, grać na instrumentach
 • kołysać się i tańczyć
 • odkrywać świat zmysłami
 • poznawać kolory, faktury i dźwięki
 • rozwijać wrażliwość sensoryczną dziecka.

Dzięki zabawom sensorycznym maluszki:

 • rozwijają się intelektualnie, ruchowo i emocjonalnie
 • nawiązują kontakt z innymi dziećmi
 • rozwijają swoją muzykalność
 • stają się bardziej śmiałe
 • rozwijają umiejętności przydatne w przedszkolu
 • bawią się z Tobą i z innymi dziećmi.

Prowadzenie Magdalena Mrówczyńska
Zajęcia trwają 45 min

 

RODZINNE WARSZTATY  SOBOTNIE
Tematyczne spotkania warsztatowe dla dzieci najmłodszych wraz z rodzicami.

Będziemy wspólnie rozwijać kreatywność, poznawać świat w formie zabawy, teatru, warsztatów. Zajęcia to ukryty w zabawie warsztat kreatywności i twórczości. Jest to wyjątkowa forma spędzenia wspólnie czasu z dala od telewizora czy komputera,  a dająca nowe inspiracje do zabaw w domu. To wspaniała atmosfera beztroskiej zabawy i doskonała integracja z Twoją pociechą. Każde spotkanie odkrywa nowe możliwości i talenty drzemiące w małych i dużych uczestnikach warsztatów.

Staramy się, aby spotkania odbywały się minimum raz na kwartał, i będziemy na bieżąco informować o nich w aktualnościach.

 

DLA MAM :

KLUB ŚWIADOMYCH MAM

Zapraszamy wszystkie mamy  na spotkania w Klubie Świadomych Mam.

Będziemy sie spotykać na pogaduchach, na które możemy wyrwać sie z domu same  lub tez przyjść z dzieckiem któremu nie zabraknie atrakcji. Będziemy też zapraszać specjalistów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą na tematy Nas interesujące. Czasami powymieniamy się ciuchami, zabawkami lub omówimy ciekawą książke, którą wcześniej dostaniemy do przeczytania. Czasami spotkamy się też bez tematu przewodniego, aby tak po prostu pogadać, napić sie herbaty i spędzić spokojnie i miło czas.

Klub Świadomych Mam to miejsce spotkań na luzie, gdzie każda z Nas może być sobą i odpocząć, czerpiąc nowe informacje od specjalistów czy wymieniając się doświadczeniami z innymi mamami.

414 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent