Oferta dla szkół i przedszkoli

Momakin - warsztaty dla szkół i przedszkoli

Warsztaty

Jak wygląda praca na planie filmowym? Czym różni się animacja tradycyjna od komputerowej? Ile pracy i czasu trzeba, by stworzyć kilka sekund animacji? Uczestnicy naszych filmowych warsztatów poznają odpowiedzi na powyższe pytania i staną przed szansą stworzenia swojego filmu animowanego.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą warsztatów filmowych MOMAKIN:  od zajęć dla dzieci rozwijających ich kreatywność i umiejętność pracy w grupie, poprzez zajęcia dla rodzin pozwalające ciekawie i twórczo spędzić wspólnie czas, kursy przygotowujące do zdawania na uczelnie artystyczne, po warsztaty coachingowe dla firm.

Dzieci

Animacja to taki rodzaj sztuki, z którym dzieci stykają się od najmłodszych lat – jest ona zatem oswojona, nie budzi dystansu i pozwala na łatwe przemycenie treści edukacyjnych. Podczas naszych zajęć dzieci:

  • twórczo i nieszablonowo spędzą czas,
  • poznają podstawy malarstwa, rysunku, rzeźby, animacji,
  • wykonają animacyjne stwory, filmowe scenografie lub nakręcą film,
  • zdobędą wiedzę na temat otaczającego ich świata.

A przede wszystkim rozwiną swoją kreatywność i umiejętność pracy w grupie. Oferta MOMAKIN zawiera zajęcia, w których mogą uczestniczyć dzieci już od 4. roku życia.

Rekomendowane zajęcia:

Szczegółowy scenariusz warsztatów każdorazowo ustalamy indywidualnie z zamawiającym w oparciu o jego oczekiwania i potrzeby, dlatego rekomendujemy kontakt telefoniczny z Pauliną Zacharek (690 320 715) lub mailowy (wydarzenia@momakin.pl) w celu umówienia spotkania.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent