Oferta dla szkół i przedszkoli
UD

Oferta dla szkół i przedszkoli

grota solna relax wnętrzeJak co roku pragniemy zaprosić Państwa wraz z dziećmi i młodzieżą do udziału
w programach edukacyjnych.
Jednocześnie chcąc zapewnić najwyższą jakość usług oraz wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom staramy się rozszerzać i urozmaicać naszą ofertę.
W tym roku szkolnym proponujemy:

    • 8 programów partnerskich: pakiet kino 3D IMAX, pakiet AQUAPARK FALA, pakiet SE-MA-FOR, pakiet ZOO, pakiet ARLEKIN, pakiet z salą zabaw KINDERPLANETA Manufaktura – uwaga! Kinderplaneta zamknięta! W zamian proponujemy pakiet z CENTRUM ZABAW I TAŃCA TWISTER mieszczącym się przy rynku Bałuckim oraz pakiet z AKADEMIĄ BUDOWANIA KLOCKAMI – nowość! (Retkinia) lub pakiet z salą zabaw JUPI PARK – nowość!(Manufaktura i Silver Screen)
    • organizowane cyklicznie bezpłatne spotkania pilotażowe dla grona pedagogicznego,
    • atrakcyjne rabaty cenowe dla stałych bywalców,
    • i inne atrakcje.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w ulotkach po prawej stronie. Chętnie prześlemy ofertę również drogą e-mailową oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty dla grup zorganizowanych. W tym celu prosimy o kontakt: marketing@relax-grota.pl

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

652 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent