warsztaty dla dzieci od 5 do 10 lat

Data wydarzenia: sobota 25.06.2011

Zapraszamy młodych łowców sztuki na kolejne spotkanie z niezwykłą artystką.
Tym razem będziemy wędrować po magicznym ogrodzie Yayoi Kusama.

25 czerwca SOBOTA godz. 14:00 – 15:00
Łowcy SZTUKI – warsztaty plastyczne: YAYOI KUSAMA warsztaty dla dzieci od 5 do 10 lat 
 
Poznamy jej olbrzymie rośliny o soczystych barwach. Zaprojektujemy własne odmiany egzotycznych kwiatów i sprawdzimy czy za pomocą balonów uda nam się stworzyć ciekawe formy roślinne.
Łowcy Sztuki to cykl warsztatów plastycznych, podczas których dzieci poznają twórczość artystów oraz niekonwencjonalne materiały plastyczne. Wspólnie badamy możliwości fizyczne i ekspresyjne worków, prześcieradeł, balonów, gałęzi… rozwijamy wyobraźnię, umiejętności manualne i świadomość wizualną.
Warsztaty prowadzi Agnieszka Szwachła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, od lat bawi się z dziećmi sztuką.
koszt : 30zł
Obowiązują zapisy:mailto:kofifi@kalimba.pl 
lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
Zapisz się na newsletter !


KOFIFI Kalimba - miejsce dla małych i dużych

To nieprawda, że mając małe dziecko nie można wybrać się do kawiarni. Można. Do naszej.W KOFIFI jest miejsce i dla rodziców i dla dzieci, dlatego że chcemy pokazać jak  światy maluchów i dorosłych mogą mieć …

Więcej

Adres:

KOFIFI Kalimba
ul. Mierosławskiego 19
01-549 Warszawa


Kontakt:

(22) 839 75 60 ; kom. 501 183 953
kofifi@kofifi.waw.pl lub kofifi@kofifi.net
http://www.kofifi.waw.pl

śr-czw
15.02-09.03
2017
Wydarzenia |

Rozrabiajki w Kofifi

Rozrabiajki – dla maluchów – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 3 lat

Więcej
śr-czw
15.02-09.03
2017
Wydarzenia |

Raczkowanki w Kofifi

Niemowlęta w tym wieku i ich mamy/opiekunów zapraszamy na zajęcia spokojne i relaksujące. Podczas każdych zajęć będziemy wspólnie śpiewem koić nerwy lub pobudzać do wspólnej zabawy w odpowiedzi na aktualne możliwości i potrzeby dzieci z grupy, poznamy wesołe masażyki i zabawy wspomagające wszechstronny rozwój niemowlęcia oraz ułatwiające codzienne czynności.

Więcej
pon-śr
06.02-01.03
2017
Wydarzenia |

Gordonki w Kofifi

Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci oparte na metodzie wychowania muzycznego E. E. Gordona przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 m-ca do 4 r.ż.

Więcej
czwartek
02.02
2017
Wydarzenia |

Raz, dwa, trzy, Arcydziełko patrzy!

Proste a jakże kreatywne! Ot co. Kreatywne zajęcia plastyczne, na których dzieci pod kierunkiem utalentowanej plastyczki i pedagożki tworzą małe dzieła sztuki i świetnie się przy tym bawią. Uruchamiają wyobraźnię i przekonują się, że sztuka jest niezwykłą przygodą. Na zajęciach wykorzystamy materiały dostępne w każdym domu, a powszechnie uznawane za zupełnie niepotrzebne, czyli recyclingowo stworzymy świat na nowo.

Więcej
śr-czw
01.02-23.02
2017
Wydarzenia |

Pati Patu, czyli angielski dla najmłodszych

Zajęcia prowadzone poprzez muzykę i ruch dla dzieci w wieku 0-3 lat w języku angielskim. Odbywają się wraz z opiekunami i polegają na poznawaniu świata poprzez piosenki, rymowanki, zabawy przy użyciu ekologicznych drewnianych interaktywnych zabawek i instrumentów muzycznych.

Więcej
poniedziałek
06.02
2017
Wydarzenia |

Gordonki – bezpłatne zajęcia pokazowe

Gordonki to zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą E.E. Gordona. Polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu. Ich głównym celem jest rozwój zdolności muzycznych i kształtowanie języka muzycznego, a za ich pomocą wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka.

Więcej
wt-wt
24.01-14.02
2017
Wydarzenia |

Bieganki – czyli zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1 do 2 lat

Zajęcia adresowane są do wszystkich maluszków, które nie chcą już tylko raczkować, ale próbują swych sił fizycznych podczas chodzenia, biegania i wspinaczki (nie tylko po meblach w domu). Większość dzieci w tym wieku nie posługuje się sprawnie mową, stąd podczas naszych zajęć większy nacisk kładziemy na zabawy ruchowe i piosenki śpiewane w grupie niż indywidualne rozmowy.

Więcej
niedziela
29.01
2017
Wydarzenia |

Niedzielna niania w Kofifi

Jakie plany na niedzielę? Jeśli chcecie odpocząć, a nie macie pomysłu na to, kto mógłby zająć się Waszym dzieckiem, przychodzimy z pomocą 🙂 W każdą niedzielę w Kofifi w godzinach 12:00 – 15:00 zapewniamy opiekę animatorki dla wszystkich dzieci, które nas odwiedzą tego dnia z rodzicami.

Więcej