Niezapomniane wakacje z tańcem!

📅 środa 22.04.2015 do czwartek 14.05.2015
Niezapomniane wakacje z tańcem!

TANECZNE PODRÓZE"

TURNUS I: 13 – 18 LIPCA 2015

Letnie półkolonie rozpoczynamy od tanecznych podróży! Podczas 5 wspólnie spędzonych dni wybierzemy się w niezwykłą wyprawę po świecie tańca. Odkryjemy różne regiony świata, poznamy kulturę wybranych państw i nauczymy rytmów przeróżnych tańców. Taneczne podróże to 2 godziny tańca każdego dnia, warsztaty plastyczne, gry i zabawy sprawnościowe, a także wizyta w ZOO oraz teatrze!

TANIEC OD WIEKÓW"

TURNUS II: 20 – 24 LIPCA 2015

Zastanawialiście się kiedyś kto i kiedy wymyślił taniec? Gdzie został zatańczony i jak wyglądał? Zdradzimy Wam, że był on obecny na świecie od wieków. A na naszych półkoloniach dowiecie się jak i gdzie się rozwijał. Poznacie zarówno taniec klasyczny, jazz, hip hop jak i taniec nowoczesny. A dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej uwiecznimy również nasz taniec!

PROGRAM RAMOWY

8:00 – 9:00: Zbieranie się dzieci, przywitanie, przygotowanie do lekcji tańca.

9:00 – 10:00: Pierwsza lekcja tańca.

10:20 – 11:00: Drugie śniadanie.

11:00 – 15:00: Dodatkowe atrakcje.

15:20 – 16:00: Obiad.

16:00 – 17:00: Druga lekcja tańca.

17:00 – 18:00: Podsumowanie dnia, pożegnanie, rozchodzenie się dzieci do domów.

* Szczegółowy, dzienny plan półkolonii przesyłamy na 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

ZAPEWNIAMY:

– 2 godziny lekcji tańca każdego dnia

– całodzienną opiekę wykwalifikowanej kadry

– 2 posiłki w ciągu dnia (drugie śniadanie, obiad)

– wszystkie dodatkowe atrakcje zawarte w programie

– ubezpieczenie NNW

ZAPISY:

mail: studio@artdancecomplex.pl

tel.: 790-292-467

***

Art Dance Complex: Studio powstało w 2011 roku. Od tego momentu naszym celem jest kształcenie tancerzy o najwyższych umiejętnościach, wrażliwych na piękno i sztukę oraz zarażanie pasją do tańca dzieci już od 2 roku życia. Kadrę instruktorów tworzą znakomici choreografowie, wśród których znajdują się uczestnicy i finaliści programów: You Can Dance Po Prostu Tańcz czy Got To Dance Tylko Taniec. Wielu z nich jest absolwentami szkół baletowych. O najwyższej jakości nauczania, świadczą sukcesy tancerzy studia na zawodach rangi międzynarodowej. Od 2013 roku zespoły Art Dance Complex reprezentują Polskę na Mistrzostwach Świata.