Filmy dla dzieci w Kinie Myszki Norki

Data wydarzenia: czwartek 16.06.2011

Już 16 czerwca o godz. 17.00 w kinie Alchemia odbędzie się drugi pokaz z cyklu Zwierzęce figle.

Obejrzymy następujące kreskówki o zwierzętach:
– Pies i kot: Leśniczówka
– Pies i kot: Dom
– Pies i kot: Latarnia morska
– Proszę słonia: Wycieczka za miasto

Podczas pokazu będziemy zbierać także dary dla potrzebujących dzieci w ramach akcji "Dziecko – Dziecku". Szczegóły znajdziecie na http://myszkanorka.pl/myszkanorkapoleca.html

Wszystkie pokazy są bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona! Chęć udziału w pokazach należy zgłaszać:
telefonicznie pod nr: 22 374 84 79
mailowo pod adres: myszkanorka@dzieciom.pl
Mile widziane są grupy zorganizowane.
Więcej informacji i terminy kolejnych pokazów na stronie http://myszkanorka.pl/kino.htm.

Zapisz się na newsletter !


Klub Myszki Norki

To Ja, Myszka Norka!!!Zapraszam wszystkie dzieci do mojego Klubu. Klub Myszki Norki istnieje od 2002 roku. Obecnie liczy sobie 5000 członków. Głównym hasłem Klubu jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym przez dzieci zdrowe oraz nawiązywanie przyjaźni. …

Więcej

Adres:

ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa


Kontakt:

22 374 84 79
myszkanorka@dzieciom.pl
http://www.myszkanorka.pl

piątek
23.09
2016
Wydarzenia |

Bezpłatne Szkółki Piłkarskie w Poznaniu

Zapraszamy dzieci na Szkółki Piłkarskie w Poznaniu. Są to bezpłatne zajęcia integracyjne przeznaczone dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i/lub ruchowo. Zajęcia odbywać będą się od 23 września 2016 r.  w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1, os. Pod Lipami 106, Poznań.   Obecnie prowadzimy zapisy do następujących grup: Piątki w godz. 17:15, Piątki w godz. […]

Więcej
sobota
14.02
2015
Wydarzenia |

Zajęcia dla Dzieci w Poznaniu

Zapraszamy na zajęcia z Myszką Norką w Jupi Parku! Sala zabaw Jupi park w Galerii Malta to niezwykła przygoda! Labirynty dla poszukiwaczy skarbów, góry wspinaczkowe dla zdobywców, gry i zabawy pobudzające wyobraźnię, bajkowa kręta zjeżdżalnia dla odkrywców przygód to wszystko znajdziesz w sali zabaw Jupi Park w Poznaniu!

Więcej
niedziela
05.01
2014
Wydarzenia |

Konkurs – choinka Myszki Norki

Myszka Norka ma w tym roku wielkie marzenie – chciałaby, aby jej choinka była ubrana w ozdoby zrobione przez jej najlepszych przyjaciół, czyli Was! Do końca grudnia przyślijcie jej własnoręcznie zrobione ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze zostaną nagrodzone!

Więcej
niedziela
29.09
2013
Wydarzenia |

Zajęcia dla Dzieci we Wrocławiu

Zapraszamy do III LO przy ul. Składowej 5 na podróż z Kubą Gurdakiem do krajów Maghrebu, głównie Maroka i Algierii. Nie tylko posłuchamy fascynujących opowieści, ale także zobaczymy piękne fotografie i dotkniemy pamiątek.

Więcej
czwartek
26.09
2013
Wydarzenia |

Integracyjne Treningi Siatkówki

Zapraszamy na BEZPŁATNE treningi siatkówki na siedząco, podczas których dzieci pełno- i niepełnosprawne razem bawiąc uczą się podstaw gry.

Więcej
czwartek
20.06
2013
Wydarzenia |

Podróż do Indii z Myszką Norką

W czwartek 20 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na podróż po Indiach z naszym gościem Krzysztofem Wraniczem. Nie tylko posłuchamy fascynujących opowieści, ale także zobaczymy piękne fotografie i dotkniemy indyjskich pamiątek.
Następnie wykonamy mehendi  tradycyjne hinduskie malunki na dłoniach. Rodzice ozdobią dłonie (i nie tylko) swoich dzieci, a dzieci rodziców.

Więcej
czwartek
23.05
2013
Wydarzenia |

Myszka Norka w Kinderplanecie Myszka Norka w Kinderplanecie

23 maja Myszka Norka odwiedzi Łódź! W czwartek o 18.00 widzimy się w Kinderplanecie w Manufakturze! To największa sala zabaw w Łodzi. Nie tylko dzieci, lecz także dorośli mogą wziąć udział w szalonej zabawie - w Kinderplanecie każdy może jeździć, skakać i po prostu dobrze się bawić. Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci do 7 lat, jest bezpłatne i trwa godzinę.

Więcej
piątek
24.05
2013
Wydarzenia |

Podróż do Indochin

W ramach Podróży z Myszką Norką w Łodzi wybierzemy się na wycieczkę do Indochin z naszym gościem – Ewą Letyta. Nie tylko posłuchamy opowieści z tego fascynującego regionu Azji, ale także zobaczymy piękne fotografie i dotkniemy azjatyckich pamiątek.
Spotkanie jest bezpłatne i trwa ok. godziny.

Więcej
sobota
11.05
2013
Wydarzenia |

Konkursy Zielona Bateria

Zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnych konkursach “Zielona Bateria 2013” fotograficznym oraz plastycznym. Co ładuje Twoje wewnętrzne baterie? Co wprawia Cię w dobry nastrój, wywołuje w Tobie pozytywne emocje? Wyślij swoją pracę i wygraj atrakcyjne nagrody!
Konkurs obejmuje 3 kategorie wiekowe, od 3 do 14 lat. Czas na zgłoszenia do końca maja!

Więcej
sobota
09.03
2013
Wydarzenia |

Podróże z Myszką Norką. Afrykańskie maski

9 marca (sobota) o godz. 16.00 zapraszamy do Towarzystwa Kultury Czynnej przy ul. Paulińskiej 4/8 na spotkanie z podróżnikiem Kubą Gurdakiem, który w wieku 21 lat objechał świat dookoła oraz wziął udział w wyprawie Afryka Nowaka poświęconej pamięci wybitnego polskiego podróżnika Kazimierza Nowaka.

Więcej
wtorek
12.06
2012
Wydarzenia |

Bezpłatne spotkanie z Myszką Norką w Hulakuli

Już 12 czerwca o godz. 19.00 będziemy razem z Myszką Norką hasać po placu zabaw Hulaland w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta! Hulakula znajduje się w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie na poziomie -1.

Więcej
wtorek
05.06
2012
Wydarzenia |

Z Myszką Norką w Fiku Smyku

Najbliższe spotkanie z Myszką Norką w Fiku Smyku już 5 czerwca o godz. 18.00. Sala znajduje się przy al. Jerozolimskich 200 (róg Łopuszańskiej) na tyłach salonu meblowego Mega Meble.

Więcej