Zabawa z wodą w domu
Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Zabawa z wodą w domu

prosta zabawa z wodą dla dzieci w domu
Dzieci uwielbiają wodę. Nie zawsze możemy im zaproponować plażę z jeziorem czy nawet basen na podwórku, ale taką prostą zabawę z wodą przygotujcie nawet w domu czy na słonecznym balkonie. Dzieci będą miały mnóstwo radości, a przy okazji poćwiczą skupienie i koordynację ruchową (dłonie).

Będziecie potrzebować dwie miski, łyżkę cedzakową i/lub szczypce do sałaty oraz dużo drobnych przedmiotów – najwięcej znajdziecie pewnie w kuchni i pokoju dziecięcym. Najlepsze będą takie, które łatwo wysuszyć.

Mogą się też przydać kalosze z gumową podeszwą, żeby dziecko się nie poślizgnęło czy nie zamoczyło stóp.

Nalewamy wodę, wrzucamy kolorowe „rybki” i łowimy! Gdy wszystko już wyłowione, zaczynamy zabawę od początku. Rodzeństwu można zorganizować konkurs na ilość wyłowionych przedmiotów w danym czasie.

462 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
Joanna Wilgucka-Drymajło

Joanna Wilgucka

Dziennikarka, redaktorka, autorka e-booka "50 pomysłów na proste życie z dziećmi". Specjalizuje się w dziennikarstwie internetowym. Podejmuje tematy m.in. w obszarach: psychologia, edukacja, ekologia, rodzina i wychowanie dzieci, zdrowy styl życia, minimalizm, slow life. Na co dzień "biega" po Internecie, szuka sposobów na prostsze życie i walczy ze stresem.... nie tylko własnym. W wolnych chwilach czyta 3 książki naraz.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent