Maski karnawałowe – jednorożce
UD

Maski karnawałowe – jednorożce

Maski karnawałowe szablony do pobrania
Bal karnawałowy tuż tuż, a Wy nie zdążyliście przygotować stroju? Nie martw się – mamy na to sposób! Zapraszamy do obejrzenia naszego instruktażu wideo, w którym pokażemy, jak ozdobić proste maski karnawałowe, które świetnie sprawdzą się jako karnawałowy kostium na ostatnią chwilę. Przygotowaliśmy też szablony masek do pobrania. Do dzieła!

Do wykonania maski karnawałowej jednorożca potrzebujemy:

– wydrukowanych szablonów z naszej strony, które znajdziesz tutaj 
kolorowych kredek, flamastrów lub innych ulubionych narzędzi plastycznych,
– nożyczek,
– (opcjonalnie) kolorowych słomek papierowych,
– (opcjonalnie) taśmy klejącej,
– (opcjonalnie) drucików kreatywnych.Maski karnawałowe jednorożec szablon

Jak zrobić maski karnawałowe w domu?

1. Pobierz i wydrukuj szablony masek-jednorożców (klik). W zestawie znajdują się zarówno gotowe, kolorowe szablony, jak i wersje do samodzielnej dekoracji.

2. Jeśli wybrałeś szablon do samodzielnej dekoracji, teraz przyszła pora na to, aby go pokolorować. Na filmie znajdziesz inspiracje, w jaki sposób możesz to zrobić, ale najważniejsza jest Twoja kreatywność i własne pomysły!

3. Gdy maska jest już udekorowana, wytnij ją przy pomocy nożyczek. Nie zapomnij wyciąć także otworów na oczy! (Przy wykonywaniu tego kroku warto poprosić o pomoc osobę dorosłą).

4. Wyciętą maskę możesz nosić na różne sposoby. Jedną opcją jest wykonanie prostego uchwytu z papierowej słomki, co pokazaliśmy na filmie. Możesz również z pomocą osoby dorosłej wykonać mocowanie na elastyczną gumkę lub wymyślić inne, kreatywne rozwiązanie!

Kostium karnawałowy na ostatnią chwilę jest gotowy! Teraz pozostaje tylko założyć ulubioną sukienkę lub koszulę, buty i ruszać do tańca! Zapraszamy do obejrzenia także innych naszych filmików instruktażowych, w których pokazujemy, jak wykonać inne kreatywne zabawy, prezenty dla bliskich, i nie tylko.

176 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent