Gra Państwa Miasta do druku – szablony pdf do pobrania

Państwa miasta gra do druku, szablon pdf z kategoriami do pobrania
Genialna w swej prostocie gra Państwa Miasta znana jest już od bardzo dawna, ale niezmiennie bawi i… uczy. Ważny jest refleks i podstawowa znajomość geografii. Zresztą nie tylko tej dziedziny wiedzy dotyczą kategorie na planszach – sprawdźcie sami. Mnóstwo śmiechu gwarantowane!

Pobierz i wydrukuj szablony gry Państwa Miasta z kategoriami i zasadami zabawy.  Zatem… długopisy w dłonie i start!

Czy i jak motywować dzieci