Weleda
Weleda Baby

Girlanda z papierowych duchów na Halloween

jak zrobić girlandę na halloween
Girlandy to efektowny sposób na ozdobienie pokoju. Te kupowane w sklepach są często drogie i pozbawione indywidualnego charakteru, dlatego zachęcamy do tworzenia z dziećmi własnych wersji ozdobnych girland na każdą okazję. Te wychodzą taniej, są piękne i wprowadzą nastrój do każdego domu. Jeśli przygotowujecie przyjęcia z okazji Halloween, pomysł na girlandę z papierowych duszków będzie strzałem w dziesiątkę! 

Do zrobienia girlandy potrzebne będą:
– grubszy sznurek,
– biały i czarny papier (choć oczywiście może też być w innych kolorach),
– pisak, nożyczki
– dziurkacz (opcjonalnie)Girlanda z duchami jak zrobić ozdoby na halloweenNa kartkach rysujemy kształty duszków i starannie je wycinamy. Malujemy oczy. Na czarnej kartce można przykleić białe oczy lub namalować je korektorem.

Dziurkaczem lub nożyczkami robimy otwory i nawlekamy na sznurek. Girlanda jest gotowa. Po powieszeniu trzeba będzie jeszcze tylko równomiernie porozsuwać duszki dla lepszego efektu. Wesołego Halloween.

 

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

636 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent