Żywiołowe Wakacje w Wiosce Bosych Stóp 2020

Dymaczewo Stare, gmina Mosina mapa

poniedziałek 13.07.2020 do piątek 07.08.2020

Żywiołowe Wakacje w Wiosce Bosych Stóp 2020

Tegoroczne wakacje będą inne niż wszystkie, ale potrzeby dzieci są wciąż takie same: radosna zabawa, ruch na świeżym powietrzu, przygoda i kontakt z rówieśnikami.

Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny od kilku lat organizuje Żywiołowe Wakacje w Wiosce Bosych Stóp – są to całodzienne warsztaty edukacyjne, odbywające się w pięciodniowych turnusach, od poniedziałku do piątku od 8:00 – 17:00. Również w nadchodzące wakacje chcemy zaprosić dzieci i młodzież (4-6 i 7-12 lat) na wakacyjny wypoczynek pełen leśnych przygód, swobodnej zabawy i twórczych aktywności.

Na bieżąco śledzimy ministerialne informacje na temat możliwości organizacji wakacyjnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży oraz sytuację epidemiczną. Na ten moment nie ma zakazu organizacji letniego wypoczynku, a wypowiedzi ministrów z ostatnich dni wskazują, że za chwilę pojawi się oficjalna zgoda. W naszym wydarzeniu na FB możecie śledzić linki do artykułów na ten temat.

Minione tygodnie to był trudny czas dla kondycji psychofizycznej dzieci. Izolacja od rówieśników, ciągła niepewność, ograniczony kontakt z przyrodą oraz nadmiar multimediów sprawiły, że potrzebują one teraz szczególnego zaopiekowania się ich naturalnymi potrzebami. Dlatego stworzyliśmy program Żywiołowych Wakacji, który niewątpliwie pomoże im złapać równowagę.

Przygotowaliśmy cztery 15-osobowe turnusy dla dzieci 7-12 lat i jeden 12-osobowy dla dzieci 4-6 lat. (na każdym 2 opiekunów + jeden wspierający) w terminach 13-17, 20-24, 27-31 lipca oraz 3-7 sierpnia 2020r. W Wiosce Bosych Stóp każde dziecko znajdzie coś dla siebie 🙂 Nasz obiekt posiada duży ogród, a w nim warsztat do majsterkowania i pracy w glinie i innych prac plastycznych, namiot tipi z miejscem na ognisko, uprawy roślin, kurnik, wielką piaskownicę i namiot sferyczny. Mamy też salkę gimnastyczną oraz 3 sale w budynku szkoły. Znajdujemy się na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego i to tam wyruszamy z dziećmi na leśne wyprawy. Wszystkie aktywności będą odbywać się pod okiem empatycznych i uważnych dorosłych, którzy na co dzień pracują w Przedszkolu Domowo – Leśnym i Szkole Demokratycznej „Na Bosaka” w Dymaczewie Starym pod Poznaniem. To właśnie tutaj na czas wakacji tworzymy Wioskę Bosych Stóp. Chcemy, żeby dzieci znalazły się znów w swoim żywiole!

Już dziś możecie Państwo złożyć bezpłatną rezerwację i otrzymać folder z pełną ofertą: zywiolowe.wakacje@gmail.com lub pod nr telefonu: 533 812 453 (codziennie w godzinach 10:00 – 16:00)

Zapraszamy do kontaktu 🙂
Nasze wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1278972868979285

W razie odwołania Żywiołowych Wakacji z powodu decyzji władz zwracamy 100% wpłaconych należności. Do 1 czerwca rezerwacja jest bezpłatna. Pierwszą wpłatę dokonasz najwcześniej 6 czerwca.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Żywiołowe Wakacje w Wiosce Bosych Stóp 2020

Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny

Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny zajmuje się propagowaniem alternatywnych nurtów edukacyjnych i tworzeniem spersonalizowanej oferty edukacyjnej, opartej na demokratycznych wartościach. Na co dzień prowadzimy Przedszkole Domowo-Leśne i Wolną Szkołę „Na Bosaka”. Tworzymy miejsce przyjazne holistycznemu rozwojowi dziecka, …

Więcej

Adres:

ul. Grochowe Łąki 7b/3
61-752 Poznań


Kontakt:

kolektyw.edu@gmail.com
http://osea.kolektywedukacyjny.pl/
facebook