Żywienie dzieci po 1. roku życia – wykład

poniedziałek 17.12.2018

bezpłatne

Żywienie dzieci po 1. roku życia - wykład

Po pierwszym roku życia mleko przestaje być bazą żywienia dziecka. Co wtedy? Jak karmić dzieci, które nadal piją mleko mamy, a jak te, które już zakończyły karmienie piersią? Na co zwracać uwagę, czego unikać? Jak powinna wyglądać  zbilansowana dieta małego dziecka?

Spotkanie poprowadzi Kinga Pukowska Prezeska Fundacji Polekont – Istota Przywiązania. Od 2004 roku wspiera młodych rodziców na początku ich drogi w zakresie Rodzicielstwa Bliskości oraz Slow Parenting. Trenerka rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, coach i mediatorka. Działa również jako doula Stowarzyszenia Doula w Polsce, doradczyni chustowa oraz specjalistka w zakresie żywienia dzieci i dorosłych. Prywatnie żona i mama trójki dzieci w Edukacji Domowej. Swoje doświadczenia opisuje na blogu Pozytywy Edukacji.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia o godz. 11:00.

Obowiązują zapisy na: klub@dalekowiecej.pl

Sytuacje kryzysowe w rodzinie

Zajęciadla rodziców z dziećmi w Klubie Rodzica w Krakowie: atrakcje, warsztaty, zajęcia, produkty, miejsca i usługi dla dzieci - miastodzieci.pl

Klub Rodziców - Stowarzyszenie Daleko Wiecej

Jesteśmy Stowarzyszeniem o działalności dobroczynnej.

1. Prowadzimy Klub Rodziców z dziećmi do lat 3. Klub jest dofinansowywany z Urzędu Miasta.

Naszym celem jest prowadzenie  miejsca przyjaznego dzieciom i ich opiekunom, ich integracji i wymiany …

ul. Berka Joselewicza 28

kontakt@dalekowiecej.pl