Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Bilety dla Krakowian w promocyjnych cenach!

Kopalnia Soli Wieliczka
📅 wtorek 04.05.2021 do wtorek 25.05.2021
W okresie 4 maja – 30 czerwca 2021 r. zapraszamy mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków do odwiedzenia Kopalni Soli w Wieliczce. Przygotowaliśmy pulę aż 5 tysięcy biletów w promocyjnych cenach. PULA BILETÓW WYCZERPANA -ZAKOŃCZYŁO SIĘ PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ.

Zabytkowa kopalnia w Wieliczce, choć położona zaledwie kilka kilometrów od Krakowa, pozostaje dla wielu jego mieszkańców nieznana. Jeśli jeszcze nigdy nie zwiedzałeś kopalni solirodzinne zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, albo po prostu chcesz ją odwiedzić po raz kolejny skorzystaj z promocji. Zabierz dzieci, rodzinę lub znajomych i spędźcie ciekawie czas w jednym z najbardziej znanych obiektów turystycznych w Polsce.

Co czeka was na trasie zwiedzania?

• będziecie podziwiać niespotykane podziemne krajobrazy – solankowe jeziora, komory i kaplice wykute w soli, w tym niepowtarzalną Kaplicę św. Kingi
  • poznacie dawne narzędzia i maszyny górnicze oraz stosowane w przeszłości metody wydobycia i transportu soli
  • przekonacie się jak to jest przebywać ponad 100 metrów pod ziemią

Więcej informacji o Trasie Turystycznej TUTAJ

Zwiedzanie Kopalni Soli Wieliczka i nocleg pod ziemią. Zarezerwuj wycieczkę dla rodziny!Do wyboru masz dwa rodzaje biletów:

• Bilet promocyjny 33 zł (przysługuje dla 1 osoby)
  • Bilet promocyjny rodzinny 100 zł (przysługuje rodzinie złożonej z 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku powyżej 4 lat do 16 lat)

UWAGA! W ramach promocji wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom, które nie ukończyły 4 roku życia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z kupna biletów w ramach promocji mogą skorzystać wyłącznie mieszkańcy Gminy Miejskiej Kraków.

Jak możesz skorzystać z promocji?

• Aby skorzystać z promocji należy między 4 maja a 31 maja 2021 wysłać na adres e-mail: krakowianie.promocjatt@kopalnia.pl  zgłoszenie do udziału w promocji podając rodzaj biletu na zwiedzanie (bilet promocyjny lub bilet promocyjny rodzinny oraz liczbę dzieci, które nie ukończyły 4 r. ż.) oraz proponowany dzień zwiedzania.
  • W ramach jednego adresu mailowego i w ramach dostępnej puli promocyjnych biletów, przysługuje możliwość zakupu jednego biletu promocyjnego. Liczy się kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
  • Promocja na zwiedzanie obowiązuje w okresie od 4 maja 2021 do 30 czerwca 2021 r., w godzinach otwarcia kopalni do zwiedzania, z wyłączeniem dat, w których Trasa Turystyczna w Kopalni Soli „Wieliczka” jest nieczynna. Szczegółowe godziny otwarcia kopalni oraz daty zamknięcia dostępne są na stronie www.kopalnia.pl

Szczegółowe informacje o promocji dla mieszkańców Krakowa oraz regulamin znajdziesz na stronie www.kopalnia.pl