Zumba Party w Manufakturze – bezpłatne zajęcia w każdy czwartek

Manufaktura - rynek mapa

czwartek 25.08.2016

bezpłatne

Zumba Party w Manufakturze

Aktywne lato w mieście? W każdy czwartek od godz. 18:00 na rynku Manufaktury rozkręcamy po raz trzeci wielkie Zumba Party. Wszyscy spragnieni dobrej zabawy, spędzą trzy godziny przy ulubionych hitach, tańcząc i spalając zbędne kalorie.

25.08.2016
godz. 18:00

Manufaktura i Klub Jatomi Fitness wspólnie z AJ po raz trzeci organizuje wielką rozrywkę dla wszystkich wielbicieli zumby, których w Łodzi nie brakuje. Radosne, latynoskie dźwięki, proste układy choreograficzne, szybkie tempo i dobra zabawa – to wyróżniki zumby, która szturmem zdobyła fitness kluby na całym świecie.

By potańczyć zumbę na powietrzu, poczuć się jak w gorącej Kolumbii, należy w dowolny, wakacyjny czwartek przyjść o godz. 19:00 na rynek Manufaktury, przed restauracją Coś Dobrego (rynek jazzowy między restauracjami American Bull i French Potato).

Wspólne zumbowanie trwać będzie trzy godziny, a zajęcia prowadzą znane łódzkie instruktorki. Edycje poprzednich lat pokazały, że to świetny pomysł na aktywne spędzanie letnich wieczorów w mieście. Jatomi Fitness, Manufaktura i AJ zapraszają przez sześć najbliższych wakacyjnych czwartków.

www.manufaktura.com/events/40/nie_przegap

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowo

Zobacz także