pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

środa 22.01.2020

Zrób to sam dla dziadka – warsztaty. Bytom

Nie od dzisiaj wiadomo, że najwspanialsze prezenty to te, które zrobiliśmy sami. I nie trzeba do tego ani wielkich funduszy, ani skomplikowanych materiałów. Wystarczy pomysł, odrobina pracy i trochę wyobraźni. Na naszych zajęciach przygotujemy kolorowy i przydatny prezent na Dzień Dziadka. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami – ich pomoc może okazać się potrzebna, wierzymy też, że spędzony z nami czas będzie dla wszystkich równie sympatyczny.

data: 22 stycznia 2020 (środa), godz. 11.00
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Marek Ryś
wstęp: 10 zł