Zrób bliskim niepowtarzalny prezent – nagraj kolędę razem z dzieckiem!

Nutka Cafe, Warszawa, ul. Obozowa 82A mapa

sobota 20.11.2021 do sobota 18.12.2021

Zrób bliskim niepowtarzalny prezent – nagraj kolędę razem z dzieckiem!

Po raz kolejny rusza świąteczna rodzinna akcja:

Zrób bliskim niepowtarzalny prezent – nagraj kolędę razem z dzieckiem!

Zapraszamy na profesjonalną świąteczną sesję nagraniową w miłym, przytulnym i przyjaznym dla dzieci miejscu, we współpracy z doświadczonym w pracy z dziećmi realizatorem dźwięku. Zapraszamy dzieci i dorosłych, solistów i całe rodziny.

Rozmowa z Damianem Czarneckim, pomysłodawcą akcji „Nagraj kolędę razem z dzieckiem”, w Radiowej Czwórce z dnia 26.12.2011 r.  kliknij aby otworzyć plik mp3 

Nie trzeba doskonale śpiewać, żeby nagrać kolędy i sprawić sobie i swoim bliskim niepowtarzalny prezent na święta. Przygotowanie do nagrań nie zabierze wiele czasu, w końcu od wielu lat wszyscy śpiewamy kolędy są głęboko zakorzenione w naszej tradycji. Trzeba znaleźć czas na rodzinną próbę i umówić się na nagranie w studiu Piwnicy Artystycznej Nutka Cafe w Warszawie na ul. Obozowej 82A.

Nasz realizator Damian Czarnecki – na co dzień zajmujący się pracą z dorosłymi i dziećmi, muzyką i nagraniami – potrafi pomóc przygotować się do nagrań, doradzić tak, aby powstałe nagrania miały wysoką jakość artystyczną, a praca przy nich była niezapomnianą przygodą i przyjemnością.

Do dyspozycji – bezpłatnie – profesjonalne podkłady muzyczne do kolęd i piosenek świątecznych

Koszt pierwszej godziny sesji nagraniowej to 180 zł, każde kolejne 30 minut to 90 zł. (W czasie 1 godziny uda się nagrać 1 piosenkę)

Już od 1 listopada umawiamy się na profesjonalną sesję nagraniową.

krok po kroku …

1. Kontakt w celu ustalenia terminu nagrania. Podczas rozmowy lub korespondencji mailowej ustalamy:

  • Kiedy chcecie zrealizować nagranie?
  • Ile piosenek będziemy nagrywać (podczas godzinnej sesji da się nagrać na pewno 1 piosenkę, czasami 2 piosenki)?
  • Jakie tytuły, czy posiadacie akompaniament na żywo lub podkład muzyczny? Jeśli będzie taka potrzeba, otrzymacie podkłady muzyczne, jeśli będzie w nich niewygodna tonacja (za wysoko lub za nisko), otrzymacie kolejne w zmienionej tonacji. Zwykle jest do wyboru kilka wersji muzycznych 1 piosenki.

2. Próby w domu do otrzymanych podkładów muzycznych lub własnego akompaniamentu. Ustalenie czy wszyscy śpiewają całość, a może jakiś podział, np. zwrotki śpiewają poszczególne osoby, a refren wszyscy. Jeśli będzie taka potrzeba, można umówić się na próbę w studiu kilka dni przed nagraniem. Spotkanie 30-minutowe kosztuje 80 zł.

3. Wpłata zadatku na wskazane konto – równowartości 1 godziny nagrania – 180 zł. Wpłata potwierdza rezerwację ustalonego terminu. Jest to wpłata bezzwrotna w przypadku rezygnacji z nagrania. W przypadku problemów z dotarciem na wyznaczony termin jest możliwość skorzystania z innego wolnego terminu.

4. Nagranie w studiu nagrań Piwnicy Artystycznej Nutka Cafe (lub w siedzibie firmy w przypadku  nagrań pracowników) Całkowity czas potrzebny na zrealizowanie nagrania 1 piosenki to około 60 minut. Poza samym zarejestrowaniem głosów niezbędny jest mastering, którego wykonanie jest wliczone w czas realizacji nagrania.

  • Zanim rozpoczniemy nagrania, uczestnicy przygotowują głosy, uczestnicząc w profesjonalnej rozśpiewce prowadzonej przez p. Damiana, ćwiczenia trwają około 10 minut.
  • Przed nagraniem robimy próby mikrofonowe, które trwają również około 10 minut.
  • Każdą piosenkę nagrywamy 2-3 razy w zależności od efektu nagrania. Zajmuje to zwykle około 15-20 minut na 1 piosenkę.
  • Po nagraniu potrzebny jest jeszcze miks i mastering – czyli końcowy etap realizacji nagrania, polegający na wyrównaniu brzmienia, dodaniu efektów pogłosowych, z kilku nagranych wersji ścieżki wokalnej stworzeniu 1 możliwie najlepszej. Podczas gdy p. Damian pracuje nad masteringiem, uczestnicy nagrania mogą w kawiarni Nutka Cafe wypić kawę lub coś przekąsić. Czas potrzebny na mastering 1 piosenki wynosi około 30 minut.
  • Nagranie otrzymujecie na pendrivie (trzeba mieć ze sobą), może również zostać wysłane mailem na wskazany adres.
  • W przerwach między nagraniami i podczas nagrań można robić zdjęcia, nagrywać wideo.

Uwaga!!! Nagrania odbywają się po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Więcej informacji i rezerwacja terminów pod numerem tel. 606 607 826 lub e-mail: spiewajmy@akcja.pl

 

a może jeszcze więcej…

5. Produkcja płyt CD w formie prezentu dla najbliższych i znajomych. Przygotowanie projektu okładki CD, nadruku na płycie CD – 100 zł. Przygotowaną muzykę można nagrać na CD – płyta z grafiką i estetycznym pudełkiem to koszt 20 zł za sztukę przy nakładzie min. 10 sztuk.

6. Produkcja wirtualnej płyty CD w formie prezentu dla najbliższych i znajomych. Przygotowanie projektu, zamieszczenie na YouTube  – 100 zł. Przygotowaną muzykę możemy zamieścić na YouTube w formie grającej pocztówki (np. zdjęcia z nagrań), a link do nagrania mogą Państwo przesłać znajomym.

7. Produkcja teledysku w formie prezentu dla najbliższych i znajomych. Realizacja video, zamieszczenie na YouTube  – 200 zł. Podczas studyjnego nagrania realizowane jest video, które po przygotowaniu pliku audio z piosenką jest łączone w teledysk. Film możemy zamieścić na YouTube, a link do nagrania mogą Państwo przesłać znajomym.

8. Realizacja nagrania świątecznego dla pracowników firmy – oryginalnym prezentem dla kontrahentów na CD lub YouTube.  Nagranie studyjne może zostać zrealizowane w siedzibie firmy, pracownicy mogą wcześniej uczestniczyć w spotkaniach przygotowujących do realizacji nagrania.  Ta usługa wyceniana jest indywidualnie w zależności od wielkości przedsięwzięcia, ilości nagrywanych osób, prób przygotowujących, miejsca, w którym nagranie miałoby się odbyć.

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

tel. 606607826, e-mail: kontakt@piwnica.waw.pl 

Piwnica Artystyczna Nutka Café

ul. Obozowa 82A, 01-0434 Warszawa

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
szkoła muzyczna, zajęcia gordonowskie, nauka śpiewu i gry na instrumentach.

Kawiarnia dla dzieci Nutka Café oraz Klub Edukacji Muzycznej DO-RE-MI-FA

Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej "DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja". W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla nieco większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym orazindywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, …

Więcej

Adres:

Warszawa Wola,
ul. Obozowa 82A,


Kontakt:

600 068 808; 606 607 826
info@nutkacafe.pl
http://www.nutkacafe.pl