Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia mapa

środa 22.09.2021 do niedziela 31.10.2021

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia

Zwiedzaj najstarszą kopalnię soli w Polsce z Polskim Bonem Turystycznym

Dla rodzin, które nie zrealizowały jeszcze Polskiego Bonu Turystycznego przygotowana została oferta specjalna umożliwiająca wykorzystanie bonu na zakup imprezy turystycznej składającej się z biletu wstępu na zwiedzanie kopalni oraz kuponu na posiłek o wartości 50 zł w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn.

Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny na zwiedzanie Kopalni Soli Bochnia?

Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu realizacji imprezy z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem a następnie zawarcie „Umowy o udział w imprezie turystycznej” oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości rezerwacji na poczet przyszłej imprezy turystycznej. Przedpłata taka może zostać dokonana w całości lub częściowo Polskim Bonem Turystycznym.

  1. W celu dokonania rezerwacji terminu i godziny realizacji imprezy należy skontaktować się z Działem Obsługi Bona Turystycznego Kopalni Soli Bochnia pod nr tel. +48 539 904 187, bonturystyczny@kopalnia-bochnia.pl.Rezerwacji można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 08:30 – 14:30
  2. Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji należy pobrać i uzupełnić umowę o udział w imprezie turystycznej. Podpisaną umowę należy dostarczyć do Działu Obsługi Klienta Kopalni.

  3. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przedpłaty w wysokości 100% wartości rezerwacji na poczet przyszłej imprezy turystycznej. Przedpłata taka może zostać dokonana w całości lub częściowo Polskim Bonem Turystycznym.

  4. W dniu realizacji imprezy należy zgłosić się w Biurze Obsługi Turystycznej na 30 minut przed wyznaczoną godziną zwiedzania i pobrać bilety na zwiedzanie kopalni oraz kupon na usługi gastronomiczne.

  5. Z biletami i kuponem na usługi gastronomiczne należy udać się na zwiedzanie kopalni. Kupon na usługi gastronomiczne można zrealizować w punkcie gastronomicznym w komorze Ważyn wybierając dowolne posiłki, a także słodycze, przekąski lub napoje (z wyłączeniem alkoholi). Kupon obowiązuje w dacie trwania imprezy turystycznej, nie ma możliwości skorzystania z kuponu na usługi gastronomiczne po zakończeniu imprezy turystycznej. Pozostała do wykorzystania kwota nie podlega wymianie na gotówkę.

Uczestników Imprezy obowiązuje Regulamin pobytu w Kopalni Soli Bochnia. W zakresie realizacji poszczególnych elementów imprezy na terenie Kopalni Soli Bochnia, Uczestników obowiązują także inne regulaminy z którymi można zapoznać się na stronie www.kopalnia-bochnia.pl/zwiedzanie/regulaminy/.

Szczegółowe informacje i rezerwacja dotycząca usług związanych z realizacją bonu :

Dział Obsługi Bona Turystycznego Kopalni Soli Bochnia pod nr tel. +48 539 904 187, bonturystyczny@kopalnia-bochnia.pl

Kopalnia Soli Bochnia, ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Informacje na stronie : https://bit.ly/39ql7Wn

 

Zrealizuj Polski Bon Turystyczny w Kopalni Soli Bochnia@kopalniabochnia (7)
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

40 km na wschód od Krakowa, w najstarszym mieście Małopolski  - Bochni znajdziecie prawdziwy skarb ukryty 250 m pod ziemią, Kopalnie Soli Bochnia. Ten niezwykły, zabytkowy obiekt w 2013 roku dołączył do Listy Światowego dziedzictwa UNESCO. Od …

Więcej

Adres:

ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Kontakt:

+48 14 6926752,; +48 14 615 24 60
biuro@kopalnia-bochnia.pl
http://www.kopalnia-bochnia.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:wyjazdyzdrowie