Zostań Superbohaterem na Żoliborzu! – Gra miejska

środa 01.07.2015

Zostań Superbohaterem na Żoliborzu! – Gra miejska

Zostań Superbohaterem na Żoliborzu!
Gra miejska

Kapitan Warszawa wzywa do swojej drużyny! Jeśli nie jest Ci obojętny los Żoliborza, weź udział w szkoleniu, organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę.

Przeżyj prawdziwą przygodę i zdobądź stopień Superbohatera!

Zapisy: www.zapisynagre.pl
Udział jest bezpłatny!

Gra miejska skierowana jest do rodzin z dziećmi, które na czas gry stają się drużyną. Wspaniała zabawa rodzinne w terenie z Kapitanem Warszawa. Uczestnicy stają się rekrutami na superbohaterów, a przed nimi wiele testów!

Wzywamy wszystkie rodziny, dzieci i młodzież do stawienia się w punktach zbiórki kadetów.
Zapisz się już dziś i zarezerwuj miejsce dla swojej drużyny.

Poza nagrodami ufundowanymi przez BranQ, Alpino, Inter, Media Service Zawada oraz Urzędy Dzielnic uczestnicy zdobędą Superbohaterskie Stopnie.

Uwaga! Drużyny, które wezmą udział w największej ilości szkoleń, wygrają niespodziankę – zaproszenie na rodzinny wypad nad morze do hotelu La Siesta! (2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją dla rodziny 2+2). 🙂

To nie koniec atrakcji! Od godziny 13:00 do 15:00, w trakcie uroczystego pasowania na Superbohaterów, trwać będzie piknik rodzinny.

W czasie pikniku będzie można uczestniczyć w różnych animacjach rodzinnych, takich jak: Kącik Małego Konstruktora, Warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu, Tradycyjne gry hiszpańskie, Bańki mydlane, Bule – Boule. Na piknikach Aktywnej Rodziny będzie można spotkać bohaterów programu edukacji finansowej dla dzieci – Cha-Ching.

Na wszystkich uczestników będzie czekała także Mobilna Wypożyczalnia Objazdowa, w której czekać na Was będą gry planszowe, sprzęt sportowy, koce piknikowe i wiele innych!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie