Zostań Strażnikiem_czką Planety Ziemi – gra miejska

Ferio Wawer, ul. Kazimierza Szpotańskiego 4
📅 sobota 15.05.2021
Zostań Strażnikiem_czką Planety Ziemi - gra miejska

UWAGA! Szukamy Kryzysu Klimatycznego!

Nie jest zbyt uprzejmy i koleżeński, kompletnie nie zna się na zasadach savour-vivre’u  i zdecydowanie można go uznać za nieproszonego gościa na naszej planecie. Jego misją jest zawładnięcie Ziemią i jej zniszczenie. Zanieczyszczone oceany, smog w powietrzu, plaga wszechobecnych śmieci – to tylko kilka jego ulubionych rozrywek i zabaw. Osobnik ten jest wyjątkowo niebezpieczny dla całej Zielonej Planety! Dlatego zwracamy się do Was, Strażników i Strażniczek Planety Ziemi, o pomoc i powstrzymanie Kryzysu i uratowanie Ziemi przed unicestwieniem!

Na każdym odwiedzonym przez Was punkcie czekają zadania do wykonania, które będą przybliżać Was do wykonania misji. Dowiecie się na przykład, jak poprawnie segregować śmieci, czym jest smog oraz jakie gatunki zwierząt są w Polsce pod ochroną. Za wykonanie każdego zadania otrzymacie punkty w skali od 1 do 5 na specjalnej legitymacji! Drużyna z największą liczbą punktów wygrywa!

Gra miejska dla całych rodzin

Start: Ferio, Kazimierza Szpotańskiego 4, przy wejściu obok sklepu Topaz

15 maja, godz. 11:00

Uwaga – zapisujemy się całymi drużynami!

Czy i jak motywować dzieci

Zapisy startują 23 kwietnia o godz. 12:00: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/zostan-straznikiem-czka-planety-ziemi-wawer

Gra jest współfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Dbamy także o bezpieczeństwo! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości. Prosimy o zakrywanie nosa i ust maseczką.