Zostań Ciepłolubnym Bohaterem – weź udział w grze miejskiej

Śródmieście, Gdynia, mapa

sobota 10.12.2016

Zostań Ciepłolubnym Bohaterem – weź udział w grze miejskiej

Nadchodzi sroga zima. Dni stają się coraz krótsze, a termometry odnotowują najniższe wyniki od setek lat. W Gdyni zaczyna brakować ciepła, miastu grozi wręcz zamarznięcie. Uratować je mogą tylko mieszkańcy – tak w dużym skrócie brzmi fabuła gry miejskiej Ciepło w mieście, która odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w Gdyni.

Zimowa aura nie pozostaje bez wpływu na nasze samopoczucie. Coraz krótsze dni, w połączeniu z dużą liczbą obowiązków, odbijają się też negatywnie na czasie spędzanym z bliskimi i znajomymi. Brak dbałości o otaczające nas środowisko, słabe relacje z innymi, deficyt pozytywnych emocji i bliskości na co dzień sprawia, że na świecie zaczyna brakować szeroko pojętego ciepła. Zapominamy o tym, jak ważne są relacje międzyludzkie, optymizm
i pogoda ducha. Urząd Miasta Gdyni, OPEC i EDF Polska – zachęcają do udziału w grze miejskiej, która sprzyja nie tylko zdobyciu ciekawej wiedzy na temat ciepła w naszych mieszkaniach, ale jest też świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji na świeżym powietrzu.
Dodatkowo, zawodnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat bardziej i mniej znanych miejsc na mapie Śródmieścia Gdyni.

W zabawie mogą uczestniczyć zarówno drużyny (od 2 do 5 osób), jak i pojedyncze osoby. Przed graczami stoi nie lada wyzwanie, ponieważ wędrując po mieście, muszą wykonać szereg zadań, wytwarzając tym samym ciepło i ratując gdynian przed zamarznięciem. Zwycięska osoba/drużyna zostanie Ciepłolubnym Bohaterem, który zwalcza zimę pozytywną energią. 

Gra rozpoczyna się 10 grudnia, o godzinie 10:00, przy ulicy Świętojańskiej 30 (InfoBox). Obowiązują zapisy – rejestracja trwa do 8 grudnia na stronie www.cieplolubni.evenea.pl. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.  Pełny regulamin gry i więcej informacji można znaleźć na stronie www.cieplolubni.com.pl.

Gra miejska zaplanowana jest w ramach kampanii Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych, organizowanej przez Urząd Miasta Gdyni, OPEC i EDF Polska. Jej celem jest promowanie działań wspierających zrównoważony rozwój Gminy Miasta Gdyni, poprzez stymulację redukcji emisji szkodliwych substancji oraz zapewnianie bezpieczeństwa energetycznego miasta. Działania te poprawiają komfort życia mieszkańców, a także korzystnie wpływają na stan otaczającego ich środowiska.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Gdynia InfoBox - OBSERWATORIUM ZMIAN

 

Zapraszamy grupy zorganizowane

Grupy liczące co najmniej 15 osób zapraszamy po uprzednim uzgodnieniu terminu …

Więcej

Adres:

ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia


Kontakt:

58 523 97 69
infobox@gdynia.pl
http://gdyniainfobox.pl