Zostań Ambasadorem_ką Dostępności – gra miejska dla rodzin

Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1
📅 sobota 08.05.2021
Zostań Ambasadorem_ką Dostępności - gra miejska dla rodzin

Wiecie, że co szósty warszawiak lub warszawianka to osoba z niepełnosprawnością?

Domyślamy się, że gdy idziecie do szkoły, nie musicie szczegółowo planować całej trasy. Nie przejmujecie się wysokimi krawężnikami i innymi barierami. A z jakimi przeszkodami spotykają się w swoim codziennym życiu osoby z niepełnosprawnościami?

Nasza kolejna gra miejska dla rodzin w ramach projektu Widzę-Reaguję-Zmieniam dotyczy właśnie dostępności i niepełnosprawności. Odwiedźcie 6 punktów gry rozmieszczonych na mapie. Na każdym z nich przygotowaliśmy zadanie, które przybliży was do zostania ambasadorami_kami dostępności!

Udział w grze jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Gra miejska dla całych rodzin: Centrum Praskie Koneser, pl. Konesera 1 (tj. obok Muzeum Wódki), wejście od ul. Ząbkowskiej, 8 maja, godz. 11:00

Uwaga – zapisujemy się całymi drużynami!

Zapisy startują 23 kwietnia o godz. 12:00: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/zostan-ambasadorem-ka-dostepnosci

Czy i jak motywować dzieci

Gra jest współfinansowana przez Miasto Stołeczne Warszawa

Dbamy także o bezpieczeństwo! Wydarzenie jest dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Na miejscu zapewniamy dezynfekcję rąk, maseczki, dbamy również o zachowanie odpowiedniej odległości. Prosimy o zakrywanie nosa i ust maseczką.