Zostań Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami!

środa 07.12.2016 do środa 14.12.2016

Zostań Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami!

Nowa jakość wpierania rodzicielstwa, jaką propaguje Fundacja Będziemy Rodzicami, to nie tylko ukłon w stronę rodziców i dzieci, ale także szansa na owocną współpracę dla tych, którym bliska jest tematyka świadomego i twórczego rodzicielstwa oraz troska o rozwój dziecka na każdym etapie.

Fundacja Będziemy Rodzicami działa z potrzeby serca. Jak podkreśla założycielka i Prezes, trener i coach, Agnieszka Wódz: „W Fundacji zwiększamy stopień świadomości rodziców na temat tego, jak ważna jest więź i bliskość z dzieckiem oraz przygotowujemy do świadomego, wspierającego rodzicielstwa, jeszcze przed narodzinami dziecka. Do rodzicielstwa podchodzimy holistycznie: ciało, dusza i umysł. Dla nas dziecko jest najważniejsze”. Wspólnie z psycholog i doulą, Pauliną Kołosowską, tworzą duet pasjonujący się tematyką prenatalną, więzią dziecka z rodzicami i dobrostanem rodziny jako wspólnoty inspiracji do obustronnego rozwoju. Paulina Kołosowska przekazuje misję Fundacji: „Jesteśmy otwarci na współpracę na wielu płaszczyznach. Obecnie jesteśmy na etapie poszerzania grona Ambasadorów, którzy będą kibicować misji Fundacji, opowiadać innym o naszej działalności i wspierać w pozyskiwaniu środków na działalność Fundacji. Ambasadorowie mogą brać udział w naszych projektach i warsztatach, korzystać z naszych metod, tworząc wspólnie z nami społecznie wartościowe projekty”.

Fundacja Będziemy Rodzicami prowadzi wiele aktywności, które są nieocenionym wsparciem dla rodziców. Są to m.in. dni otwarte, niezwykła szkoła rodzenia, warsztaty ,m.in. z masażu Shantala, konsultacje indywidualne oraz silnie działające grupy wsparcia. Jak podkreśla Barbara Inglot, fizjoterapeutka oraz instruktorka masażu Shantala, która także dołączyła do zespołu Fundacji: „dotyk w budowaniu więzi z dzieckiem jest szalenie istotny, a umiejętnie wykonany masaż sprawia, że dziecko jest spokojniejsze, a rodzic ma poczucie, że więź jaką buduje z dzieckiem, daje poczucie bezpieczeństwa”.

Dlaczego warto zostać Ambasadorem Fundacji Będziemy Rodzicami? Ponieważ, propagując misję Fundacji, można sprawić, że dzieci: mają poczucie zauważenia i akceptacji przez rodziców, mają większe poczucie bycia kochanym oraz wyjątkowy kontakt ze swoimi rodzicami do końca życia. Także dlatego, że propagując misję Fundacji rodzice: mają poczucie, że podejmują dobre i mądre decyzje, mają wiedzę, że porażki i potknięcia są naturalne oraz tworzą głęboką, emocjonalną więź ze swoimi dziećmi. Agnieszka Rerutko, dyplomowana położna, na stałe współpracująca z Fundacją przypomina że„czynnikiem niezbędnym w budowaniu relacji rodzice dziecko jest miłość, obecność i wiedza”.

Właśnie dlatego Fundacja Będziemy Rodzicami + Ambasadorzy = Nowa jakość wspierania rodzicielstwa.

więcej na: www.bedziemyrodzicami.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie