Zoografika – warsztaty rodzinne

Galeria Miejska Arsenał, Stary Rynek 6 mapa

sobota 16.02.2019

bezpłatne

Zoografika – warsztaty rodzinne

A gdyby tak narysować i wyciąć  lwa, a potem wydrukować go wiele razy? Zrobić mu raz czerwoną, a raz fioletową grzywę. To możliwe dzięki grafice. Zapraszamy na kolejne warsztaty rodzinne, w trakcie których stworzymy razem wspaniałe, kolorowe ZOO! Podczas warsztatów dowiecie się, co to jest grafika, zaprojektujecie  własnego zwierzaka i stworzycie piankowe matryce, które odbijemy w wielu kolorach. Gwarantowana świetna zabawa dla małych i dużych. 

16.02.2019, g.11:00-13:00
prowadzenie: Agata Marchlewicz

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 10 lat wraz z opiekunami
czas trwania: 120 minut
wstęp wolny


O prowadzącej:

Agata Marchlewicz – absolwentka Wydziału Grafiki na UAP, artystka, stypendystka Miasta Gorzowa Wlkp., pedagog specjalny. Od wielu lat uczy plastyki w Zespole Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu. Prowadzi twórcze warsztaty w Pracowni Sztuka Mieszka oraz we współpracy z różnymi instytucjami i wydawnictwami, m.in.: wydawnictwem Zakamarki, Fundacją Tres, CK Zamek, Galerią Miejską Arsenał, Kontener Art. Fascynuje się sztuką naiwną i twórczością artystów ludowych. Tworzy autorskie wycinanki pod pseudonimem Cięta Córa.

informacje / zapisy: mail: sekretariat@arsenal.art.pl; tel.: 61 852 9501

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Galeria Miejska Arsenał logo

Galeria Miejska Arsenał

 

Galeria Miejska Arsenał jest samorządową instytucją kultury, której organizatorem jest Urząd Miasta Poznania. Organizujemy wystawy, wydarzenia, prowadzimy działalność wydawniczą, rozwijamy program edukacyjny oraz kontynuujemy zakupy do kolekcji galerii. Jako instytucja publiczna interesujemy się kontekstami politycznymi, …

Więcej

Adres:

Stary Rynek 6
61-772 Poznań


Kontakt:

61 852 9501
http://www.arsenal.art.pl

ZOBACZ TAKŻE:warsztatyzwierzęta