Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest… Wielkopolska! Spektakl

Amfiteatr Bramy Poznania
📅 sobota 29.07.2023
Zobacz, posłuchaj, zaśpiewaj, jak ciekawa jest... Wielkopolska! Spektakl
Pora na podróż po Wielkopolsce! Edukacja regionalna na wesoło z muzycznym przymrużeniem oka. Od Leszna i tradycji szybowcowych tego miasta, przez rockiem słynący Jarocin, po Wolsztyn i najstarszą czynną parowozownię na świecie oraz Kościan, do którego wiedzie oczywiście… droga mleczna! Odkrywamy naszą małą ojczyznę!

Zajrzymy do wybranych miast regionu i poznamy ich ciekawe tajemnice. A wszystko w rytmie autorskich utworów Przemka Mazurka, którego piosenki śpiewacie ponoć do śniadania, obiadu i kolacji. Przyznamy się my również!

Odbiorcy: rodziny z dziećmi 3+
Start: Amfiteatr Bramy Poznania
Wstęp wolny!

Spektakl poprowadzi Teatr Mozaika.

Dostępność: Spektakl muzyczny odbywa się w amfiteatrze Bramy Poznania. Na amfiteatr prowadzą schody, przy których jest platforma obsługiwana przez Zespół Obsługi Klienta. Na amfiteatr można również zjechać Wartostradą.