Zobacz niesamowity pokaz iluzji dla całej rodziny! Mamy zaproszenia!

Sala Teatralna Parafii św. Jadwigi, ul. Łokietka 60
🗺
📅 piątek 14.07.2023
Zobacz niesamowity pokaz iluzji dla całej rodziny!
Podczas rodzinnego przedstawienia zobaczysz ponad 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. To show, które łączy pokolenia. Doskonała muzyka, gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w inny wymiar dostarczanej rozrywki.

Pokaz zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wiek od 5 lat do 10000000000 lat ….:)

Dowiedz się więcej i kup bilet zanim zniknie.

14.07.2023 r. o godzinie 19:15

Sala Teatralna Parafii św. Jadwigi
ul. Łokietka 60, 31-334 Kraków

UWAGA! Konkurs!

Mamy dla naszych czytelników trzy podwójne zaproszenia na piątkowy pokaz iluzji dla całej rodziny!

Aby je zdobyć, należy do 13 lipca do godz. 17 przysłać zgłoszenie na adres redakcja@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać pokaz iluzji, a w treści podać swoje imię i nazwisko oraz krótką odpowiedź na pytanie:Jak nazywa się iluzjonista, który przygotował pokaz?
Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o wygranej – brak maila oznacza brak wygranej. Powodzenia!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl