Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Znaki Wolności. Koncerty z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Włochy, Park Kombatantów (ul. ks. J.Chrościckiego przy Bibliotece Publicznej)
🗺 mapa
📅 niedziela 26.08.2018
bezpłatne
Znaki Wolności. Koncerty z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Cykl 4 wydarzeń artystycznych składających się z koncertów oraz animacji plastycznych, gier przestrzennych, zabaw i konkursów. Zaplanowane wydarzenia opierać się będą na wartościach, odzwierciedlających pamięć historyczną, znaczenie wolności i poszanowanie godności człowieka. Program koncertów przypomni najważniejsze wydarzenia z historii Polski XX wieku. Podczas imprez zaprezentowane zostaną utwory skomponowane w trakcie największych zrywów narodowych o wolność.

godz. 15.15-17.45

15 lipca
Wah Wah Brass
(2 trąbki, puzon, waltornia, tuba)
W wykonaniu kwintetu blaszanego usłyszymy najbardziej znane pieśni i piosenki związane z najważniejszymi wydarzeniami – zrywami narodowymi Polski.

29 lipca
Projekt 44
(śpiew, akordeon, skrzypce)
To grupa muzyków promująca polskie piosenki patriotyczne z czasów II Wojny Światowej. W trakcie koncertu artyści wykonują najbardziej rozpoznawalne piosenki walczącej Warszawy – utwory podtrzymujące Polaków na duchu, zarówno te żartobliwe jak i wymagające skupienia.

12 sierpnia
Grupa Legionowo
(gitara-banjo-śpiew, akordeon, tuba)
W repertuarze zespołu znajdziemy najbardziej popularne piosenki wykonywane przez polskich legionistów z okresu odzyskania niepodległości Polski.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

26 sierpnia
Bardowie Solidarności
(gitara elektryczna-śpiew, gitara akustyczna-śpiew, akordeon, kontrabas)
W trakcie koncertu zaprezentowane zostaną sylwetki i piosenki najważniejszych postaci tworzących w czasie powstania największego zrywu Polaków o wolność – dziesięciomilionowego ruchu „Solidarność”

Organizator: Stowarzyszenie Akademia Łucznica

703 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent