Złap rybkę w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park

NoVa Park mapa

czwartek 22.10.2020 do sobota 24.10.2020

Złap rybkę w podziękowaniu za zakupy w NoVa Park

Ahoj przygodo! W dniach 22-24 października w godzinach 13.00-18.00 NoVa Park zaprasza do udziału w akcji „Doceniamy, nagradzamy”, która odbędzie się w iście morskim klimacie! Zakupy w Centrum będą nagradzane voucherami na obiad do restauracji North Fish, a najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli wziąć udział w morskich zabawach.

Aby otrzymać kupon o wartości 20 złotych na pyszną rybkę, wystarczy w dniach 22-24 października zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 100 złotych (maksymalnie można połączyć dwa paragony), a następnie zarejestrować dowody zakupu w Punkcie Obsługi Akcji. Każdego dnia do rozdania jest 200 voucherów.

W programie wydarzenia przygotowano także atrakcje dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w nauce wiązania węzłów żeglarskich oraz warsztatach kreatywnych z morskimi kolorowankami, a także pobawić się piaskiem kinetycznym.

„Zakupy zwieńczone obiadem? Taki plan szykujemy dla naszych klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’, która przebiega pod hasłem ‘Po zakupach chodź na rybkę’! Tym razem zakupy w NoVa Park będziemy premiować voucherem do North Fish, a na najmłodszych czekają zabawy w marynarskim klimacie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na poziomie 0, obok sklepu PEPCO. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na: https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:zabawa