Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Zimowy spektakl dla dzieci w CH RONDO na dobre zakończenie roku!

CH RONDO
🗺 mapa
📅 sobota 09.12.2023
Zimowy spektakl dla dzieci w CH RONDO na dobre zakończenie roku!
W sobotę 9 grudnia 2023 roku CH RONDO zaprasza na niezapomniany spektakl „Pingwin negatyw” w wykonaniu aktorów z Teatru MagMowcy. To wyjątkowe wydarzenie zamyka teatralny rok pełen emocji, zaskakujących przygód i radosnych chwil dla najmłodszych w CH RONDO!

„Pingwin negatyw” to już ostatnie w tym roku spotkanie teatralne dla dzieci w CH RONDO, organizowane w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Przedstawienie rozgrywa się w przeddzień Gwiazdki w Fabryce zabawek Świętego Mikołaja, w miejscu gdzie wiele się dzieje. To właśnie tam urocze pingwiny pracują w pocie czoła, aby spełnić świąteczne marzenia dzieci z całego świata. W tym magicznym miejscu, pełnym świątecznego gwaru i radości, spotkacie Pingwina Negatywa – postać nietypową, inaczej pokolorowaną, która wprowadza nieco zamieszania w codzienną rutynę Fabryki. Czy jego psoty zagrożą radosnemu duchowi świąt? Jakie emocje i wyzwania czekają na Mikołaja i jego pomocników? Przyjdźcie i zobaczcie, jak ta pełna napięcia historia się rozwinie!

Spektakle rozpoczną się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Tym razem spotykamy się na poziomie 0, w okolicy butiku CCC i sklepu Pepco. Każdy spektakl to nie tylko rozrywka, ale również cenna lekcja o wartościach, przyjaźni i świątecznym duchu. To idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną, ciesząc się niezapomnianą gwiazdkową atmosferą.

Uczestnicząc w przedstawieniu, każde dziecko otrzyma ostatnią, 12-stą już pieczątkę, niezbędną do zdobycia szansy na wygranie wspaniałej rodzinnej nagrody – wycieczki do Suntago! Losowania nagrody głównej dokona organizator cyklu „Teatrzyki na okrągło”. Zwycięska rodzina zostanie powiadomiona o wygranej telefonicznie.

Oprócz magicznego spektaklu, na najmłodszych czekają również dodatkowe atrakcje – zimowe warsztaty oraz spotkanie z Mikołajem. Podczas specjalnych zajęć dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i wspólnie z animatorami wyczarować zimowe cuda. Do CH Rondo zawita również Mikołaj, który nie tylko wysłucha marzeń najmłodszych uczestników wydarzenia i zapozuje do pamiątkowego zdjęcia, ale również wręczy drobne upominki. Podczas wydarzenia mali widzowie otrzymają także ostatnią Literkę Rondelkę – O i, dzięki temu, będą mogli skompletować swoje własne pluszowe logo Rondo!

Udział w spektaklu organizowanym w ramach cyklu „Teatrzyki na okrągło” w CH RONDO jest bezpłatny.

703 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent