Zimowisko w zamkach i pałacach

niedziela 12.01.2020 do sobota 22.02.2020

Zimowisko w zamkach i pałacach

Szczypta magii, epicka przygoda i chęć odkrycia tajemnicy. To przepis na udane zimowiska w zamku, które nie są  uzależnione od pogody. Nieważne, zimno czy ciepło, tutaj zawsze są atrakcje!          

Najpierw uczestnicy przekraczają zamkowe mury, nieświadomi tego, że już za moment rozpocznie się przygoda, o której kilka dni temu czytali w książce. Czas zwalnia, zachwyceni zamkiem, zauroczeni magicznym wystrojem pod czujnym okiem wychowawców wkraczają do jednego z Czterech fantastycznych Światów. Facebook, Instagram czy pozostałe aplikacje nagle przestają mieć znaczenie…

Kto może przyjechać na zimowisko?

Zimowiska w zamku przeznaczone są dla dzieci w przedziale 9-18 lat. To miejsce dla pasjonatów przygód, książek, fantastycznych miejsc i bohaterów, ale również dla tych co szukają alternatywy dla stoków narciarskich.

Warto podkreślić, że nieznajomość literatury fantasy wcale nie skreśla udziału w imprezie. Wręcz przeciwnie, nowopoznani przyjaciele i mistrzowie sztuk wszelakich chętnie zaszczepią miłość do fantastyki i polecą książki oraz gry warte uwagi. Nie inaczej jest z historią Quatromondis, nowi uczestnicy od pierwszego dnia zaznajamiani są z zasadami panującymi w tej krainie.

To jak, gotowi na niezapomnianą przygodę?

Zapraszamy serdecznie do Quatromondis – Czterech Światów Hugona Yorcka

Sprawdź w jakim będziesz mieszkać zamku: https://quatromondis.pl/zimowiska

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
atrakcje dla dzieci we Wrocławiu - kolonie i obozy dla dzieci z legendami

Kolonie tematyczne Quatromondis Cztery Światy Hugona Yorcka

HUGO YORCK specjalizuje się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, tj. koloniach i zimowiskach. Imprezy tematyczne odbywają się w zamkach i pałacach w całej Polsce i kierowane są zwłaszcza do miłośników literatury fantasy. …

Więcej

Adres:

Biuro Obsługi Klienta, ul. Uniczowska 25/5 40-748 Katowice


Kontakt:

504 540 004
kontakt@czteryswiaty.pl
http://www.quatromondis.pl