Białka Tatrzańska mapa

środa 10.10.2018 do środa 17.10.2018

Uzależniona od oferty

Zimowiska dla dzieci w Tatrach! Dojazd kolonijny z Twojego miasta

Już ruszyły zapisy na zimowiska 2019! Oferty już pojawiły się na naszej stronie kogis.pl

Zarówno dla Smyków, jak i Starszaków KOGIS przygotował ofertę pełną… śnieżnych atrakcji! Obozy organizowane są w Białce Tatrzańskiej, a tam śniegu na pewno nie zabraknie 🙂

Zapraszamy na obozy narciarskie oraz snowboardowe. Będziemy jeździć w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce: w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy, Kaniówce i Bani oraz na stokach w Jurgowie, Kluszkowcach i Czarnej Górze. Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z nartami/snowboardem czy już jesteś doświadczonym amatorem sportów zimowych. Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

NARTY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

SNOWBOARD W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

Dla zaawansowanych Uczestników przygotowano specjalną ofertę narty lub snowboard na maxa! Maksymalna liczba godzin jazdy na najlepszych stokach – to gwarancja świetnej zabawy!

Dla fanów łyżwiarstwa również przygotowano świetną ofertę!

OBÓZ ŁYŻWIARSKI W TATRACH – podczas tego obozu każdy Uczestnik nauczy się  bezpiecznej jazdy i podszlifuje swoje umiejętności. Świetni i lubiani instruktorzy zapewnią wyśmienitą zabawę!

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają:

WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

TERMINY:

13.01.2019 – 19.01.2019,

20.01.2019 – 26.01.2019

Dostępny dojazd kolonijny z miast: Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Toruń 🙂

Śpiesz się liczba miejsc jest ograniczona!

Niezapomniane zimowisko – tylko z KOGIS

www.kogis.pl

group of kids lying on the ice Ski,  young skier girl enjoying winter vacation Happy little skier in safety helmet and goggles

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej

Kogis Portal Turystyki Dziecięcej jest renomowanym organizatorem turystyki, szczególnie kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek szkolnych.

Najwyższa jakość usług oraz trwałe relacje z Klientami to atuty firmy. KOGIS-owi podopieczni mają gwarancję odpowiednich warunków pobytu, bezpieczeństwa i smacznego …

ul. Jontka 9, 04-823 Warszawa

kontakt@kogis.pl